Już w najbliższą sobotę (1 października) do Namysłowa zjadą najlepsi lekkoatletyczni weterani z całego kraju oraz goście z zagranicy. 18. Międzynarodowy Wielobojowy Mityng Weteranów Lekkiej Atletyki to impreza niezwykła. Dlaczego? – Bo nie ma takiej drugiej w naszym kraju – bez wahania odpowiada działacz komisji weteranów Dolnośląskiego Związku Lekkiej Atletyki i nasz klubowy kolega, Maciej Głowacki. – Zawody mają tak opracowaną formułę, że szanse zwycięstwa w klasyfikacji generalnej dają zarówno kobietom, jak i osobom po 70-ce. I tak już bywało w historii – przypomina Głowacki.