Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

Przeczytaj, pobierz deklarację, zapisz się!

 

DO POBRANIA:

Deklaracja członkowska

 

Biegasz?

A może dopiero chciałbyś zacząć?

Jeśli tu trafiłeś, zapewne przynajmniej na jedno z tych pytań możesz odpowiedzieć twierdząco. Świetnie! Nie musimy więc przekonywać Cię do zalet biegania. Wydolniejsze serce i płuca, lepsze samopoczucie, realizowanie własnych ambicji, odreagowanie stresów, wreszcie to cudowne uczucie nieskrępowanej wolności podczas biegu… To wszystko pewnie już wiesz. Bieganie to indywidualny sport. Czy zastanawiałeś się jednak kiedyś, jakie korzyści daje bieganie w grupie? W klubie zrzeszającym takich samych pasjonatów, jak Ty? Klubie, w którym czysto sportowy wynik jest ważny, nawet bardzo, ale nigdy na priorytetowym miejscu?

Taki właśnie jest „Piast”. Wiek, płeć, poziom wytrenowania – to nieistotne. Mieszkamy w różnych dzielnicach Wrocławia i w jego okolicy. Od Leśnicy po Zakrzów, znamy tu każdą nadającą się do biegania ścieżkę. Łączy nas jedno – biegowa pasja. Jesteśmy otwarci na nowe twarze.

Dołącz do nas!

 

WKB Piast na Facebooku

 

Statut Wrocławskiego Klubu Biegacza Piast

 

Składkę członkowską prosimy wpłacać na konto:

STOWARZYSZENIE WKB PIAST

al. I. J. Paderewskiego 35,

51-612 WROCŁAW

98 1320 1999 2342 2027 2000 0001

Wysokość składki od roku 2024 wynosi 100zł. Wpłacając do czerwca 80zł.

Uchwałę nr 5 w sprawie wysokości składki członkowskiej obowiązującej od roku 2021.
o treści:
Składka członkowska od 2021 roku wynosić będzie 80 zł. Osoby przyjęte do Klubu w drugiej połowie roku płacić będą połowę składki członkowskiej. Pozostałe ulgi pozostają bez zmian.