Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

POWRACAMY PO PRZERWIE

WKBlogo

W dniu dzisiejszym, po bez mała dwutygodniowej przerwie, wznawiamy funkcjonowanie naszej strony www.wkbpiast.com Jako Zarząd Klubu zdajemy sobie sprawę z tego, ile niedogodności spowodował brak najświeższych informacji dotyczących Klubu oraz naszych biegów. Przyznajemy także, że ta sprawa była również dla nas zaskoczeniem.

Jest nam tym bardziej przykro, że stronę zablokowano nam dosłownie w przeddzień naszego „Biegu Zimowego”. Pozbawiło to nas możliwości poinformowania wszystkich pragnących wziąć udział w tym biegu o ostatecznej wersji trasy, miejscu startu i mety oraz wszystkich szczegółach organizacyjnych. Pomimo tych niedogodności i braku promocji zawodów, frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. To wszystko dzięki Wam, i za to serdecznie DZIĘKUJEMY!

Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby stronę uruchomiono przed zbliżającymi się wielkimi krokami Mistrzostwami WKB Piast w Półmaratonie (przypominamy, już 20 marca w Sobótce). Jak widzicie, udało się i mamy nadzieję, że były to już ostatnie tego typu niedogodności w tym roku. Zarówno do regularnego odwiedzania naszej strony, jak i do startu w Sobótce, serdecznie zapraszamy!

Za Zarząd WKB Piast

Jakub Horbaczewski

Administrator www.wkbpiast.com

Skomentuj