Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

MASZ POMYSŁ NA „RANKING”? DO KOŃCA SIERPNIA CZEKAMY!

WKBlogoEcha Grand Prix 2009 już ucichły, ale debata o naszym klubowym Rankingu trwa nadal. Nie jest tajemnicą, że chcielibyśmy, aby był on jak najbardziej obiektywny i w jak najlepszym stopniu oddawał Waszą sportową pozycję w „Piaście”. Idealnych systemów nie ma, ale warto dążyć do usprawnienia tego, co od wielu lat jest dumą naszego Klubu.

Dlatego też Zarząd chciałby zaprosić do współuczestniczenia w tym procesie wszystkich Klubowiczów. Wiemy, że wielu z Was ma bogate doświadczenia jeśli chodzi o reprezentowanie barw naszego Klubu, wielu z Was interesuje się biegową statystyką, wielu zetknęło się także ze stosowanymi w innych klubach metodami punktacji. Chcielibyśmy tę wiedzę wykorzystać.

 

Zasadnicze pytanie brzmi: czy chcemy stworzyć zupełnie nowy system punktowania naszych występów, czy też dążymy tylko do maksymalnej obiektywizacji tego istniejącego? Na wszelkie Wasze pomysły i konkretne propozycje nowego Rankingu czekamy do końca sierpnia. Swoje sugestie można przekazać każdemu z członków Zarządu, Komisji Rewizyjnej, bądź też poprzez nasz internetowy formularz kontaktowy. Na forum w odpowiednim dziale trwa też dyskusja na ten temat, do której oczywiście zapraszamy.

Skomentuj