Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

MIKOŁAJKOWO Z WKB PIAST. TYM RAZEM WSPÓLNIE Z SANTA RUN

Choć patrząc za okno trudno w to uwierzyć, ale Mikołajki tuż tuż. A skoro Mikołajki, to i nasz grudniowy bieg. W tym roku sytuacja nieco się skomplikowała, bowiem w ostatniej chwili organizatorzy wrocławskiego SANTA RUN przesunęli start swojej imprezy z niedzieli na sobotę. Dwa mikołajkowe biegi w tym samym dniu, na tym samym nadodrzańskim bulwarze, o tej samej porze… to nie miałoby sensu. W tej sytuacji uznaliśmy, że jedynym rozwiązaniem jest zorganizowanie jednej dużej imprezy, i dla miłośników ścigania, i dla dzieci. Na tę właśnie imprezę zapraszamy Was już 3 grudnia na Stadion Olimpijski!

Śniegu obiecać nie możemy, ale świetną atmosferę i to, na co najbardziej czekają dzieci, czyli prezenty – już tak. A dla dorosłych i tych, którzy chcą zmierzyć się z własnymi rekordami polecamy start w biegu głównym na 5 km. Bieg w całości zorganizuje firma Ultimasport (regulamin i zapisy tutaj: klik )

Nasz klub z myślą o miłośnikach rekreacji, najmłodszych biegaczach i ich rodzicach zorganizuje „Mikołajkowy Bieg Rodzinny” na dystansie ok. 2 km. Tradycyjnie, pojawi się na nim Święty Mikołaj, który sam wyznaczy trasę. Wiemy tylko tyle, że zawierać się ona będzie w kompleksie Stadionu Olimpijskiego i nie będzie kolidować z trasą biegu głównego. Ponoć dla niegrzecznych, i tych, którzy w tym roku nie poprawili żadnej swojej życiówki, Mikołaj już szykuje rózgi.

Częściej jednak będzie obdarowywał. Nie tylko dzieci. Każdy ma szansę wrócić z paczką od Świętego. Wystarczy ukończyć bieg i mieć nieco szczęścia w losowaniu. A postaramy się, żeby nikt nie został bez upominku. Na tych największych szczęściarzy czekają bardziej wartościowe prezenty. Wspólnym ich mianownikiem będzie związek ze Świętami i zimą. Będą więc sanki, zimowy sprzęt rekreacyjny oraz choinkowe ozdoby. A dla najciekawiej przebranego uczestnika (niekoniecznie za Mikołaja) ufundujemy nagrodę specjalną.

Losowanie – zaraz po biegu. Zapewnimy też dla każdego kubek gorącej herbaty na mecie. A żeby zimno nie dokuczało przed startem, tuż przed rozpoczęciem zawodów zapraszamy do wspólnej rozgrzewki przy muzyce. Poprowadzą ją specjalnie dla Was urocze instruktorki fitness.
Do naszego biegu otworzymy odrębne biuro zawodów. Zapisy rozpoczniemy już od godz. 11.30. Start – tuż po zawodnikach biegu głównego, o godz. 13.
Zapraszamy szczególnie rodziny, naszych klubowiczów wraz z pociechami i wszystkich, którzy Mikołajki lubią spędzać na sportowo.
Pełny regulamin biegu w dziale regulaminy oraz na stronie biegu Santa Run – klik

Skomentuj