Kolejny wyjazd do niemieckiego Bitterfeld i kolejny raz wracamy z workiem medali. Wszyscy nasi klubowicze spisali się znakomicie, wygrywając swoje kategorie, a niekiedy także poprawiając własne rekordy życiowe. Ale wszystkich przebiła nasza najlepsza ostatnio biegaczka – Marzena Morawska, która z Niemiec wróciła z pucharem dla najlepszej maratonki 7. Goitzsche Marathon.
Komentarze
2 odpowiedzi na “BITTERFELD NASZE! MORAWSKA NAJLEPSZA W MARATONIE!”
Tak naprawdę to Sylvia Renz była druga! A to istotne, bo to niegdyś słynna niemiecka biegaczka długodystansowa z poziomu 2:30 i zeszłoroczna zwyciężczyni oraz do tej pory rekordzistka trasy. Ukończyła bieg w czasie 3:09. Juliane (debiutantka) była trzecia z 3:11. Marzena nie tylko wygrała, ale też pobiła rekord trasy!!!
Poprawione.