Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

REKREACYJNIE W SOBÓTCE

W sobotę 19 maja wszyscy meldujemy się na Morskim Oku, gdzie tradycyjnie powalczymy o Puchar Wielkiej Wyspy. Ale już dzień wcześniej będzie okazja do wartościowego treningu. W Sobótce, u stóp Wieżycy, zorganizowany zostanie rekreacyjny bieg w ramach tegorocznej akcji Polska Biega. A zaprasza nas nie byle kto, bo wielokrotna triumfatorka naszych rankingów, sobótczanka Iwona Stankiewicz

Serdecznie zapraszam koleżanki i kolegów na rekreacyjny bieg do Sobótki 18 maja 2012 roku – pisze nasza znakomita biegaczka. – Bieg zorganizowany będzie przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Sobótce oraz naszych kolegów klubowych – Henryka Załęskiego oraz Antoniego Stankiewicza i ma na celu popularyzowanie rekreacyjnego biegania. Jest jednym z wielu biegów z cyklu POLSKA BIEGA, które odbędą się w całej Polsce w terminie 18-20 maja 2012. Bieg odbędzie się o godz. 17.00, dystans ok. 1 km. Start i meta – przy Schronisku „Pod Wieżycą” w Sobótce. Uczestnicy biegu będą mieli okazję poznać trasę magicznej „Pętli Geparda” (Henia Załęskiego).

Dodajmy jeszcze, że w biegu na pewno udział wezmą wychowankowie MOW w Sobótce, a także wychowawcy, nauczyciele i grono przyjaciół ośrodka. Nie zabraknie z pewnością entuzjastów biegania z Sobótki i okolic, a liczymy, że także z Wrocławia przyjedzie liczne grono naszych klubowiczów. Bo biegać pod magiczną górą warto nie tylko w marcu.

Skomentuj