Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

ZAKOŃCZENIE SEZONU – 7 STYCZNIA, ZGŁOSZENIA BIEGÓW DODATKOWYCH – DO 20 GRUDNIA

Bieg Mikołajkowy był ostatnią imprezą sportową organizowaną w tym roku przez nasz klub. Przed zarządem jednak sporo pracy. Trzeba rozliczyć finanse, przygotować ranking oraz zorganizować tradycyjne zakończenie sezonu. W związku z tym dwie ważne informacje:

Kończąca sezon impreza odbędzie się w tym roku 7 stycznia (sobota), o godz. 16.00 w sali hotelu „Olimpia”, przy Stadionie Olimpijskim (ul. Paderewskiego 35). Przewidziana pierwotnie na zakończenie sezonu sala hotelu WKS Śląsk przy ul. Oporowskiej ze względu na styczniowy remont nie będzie niestety w tym terminie dostępna. Prosimy o poinformowanie kolegów nie mających dostępu do internetu.

Informujemy również, że tylko do 20 grudnia można zgłaszać 3 dodatkowe biegi spoza rankingowej listy (dostępna tutaj: klik). Gwoli przypomnienia: wszystkie biegi znajdujące się na liście prowadzący ranking rozlicza samodzielnie, natomiast każdy z klubowiczów ma prawo zgłosić dodatkowo 3 dowolne biegi nie ujęte w ww. wykazie. Te właśnie biegi zgłaszamy tylko do 20 grudnia bezpośrednio do prowadzącego ranking kol. Marka Poloczka – polomar@vp.pl

Po tym terminie żadne zmiany w rankingu nie będą już możliwe.

Skomentuj