Wzorem lat ubiegłych, także i w tym roku planujemy wykonać pamiątkowe zdjęcie „Piastowiczów” przed startem do Maratonu Wrocław. Oczywiście zapraszamy wszystkich klubowiczów: nie tylko tych, którzy zamierzają przebiec maraton czy wystartować w biegu towarzyszącym na 1600 m. Nasz „nadworny” fotograf, Antek Stankiewicz zapowiedział już gotowość. Niech będzie nas jak najwięcej.
Komentarze
Jedna odpowiedź na “WSPÓLNE KLUBOWE ZDJĘCIE PRZED MARATONEM”
przyjdzmy wcześniej bo trochę to wszystko czasu zajmie,jest nas spora grupa.I spotykamy się chyba przed banerem META bo przed napisem START to o tej porze będzie ustawiona masa ludzi.Patrząc na iloś osób to nie wiem czy przy mecie też będzie miejsce.A tak wogóle to te banery są chyba oddzielnie tak myślę.