Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

WOLONTARIUSZE NA ZŁOTNIKI PILNIE POSZUKIWANI!

Już w najbliższą sobotę (16 kwietnia) spotkamy się wszyscy na Złotnikach, by po raz kolejny zmierzyć się z crossową trasą, wbiec na słynną „górkę” oraz – nie zapominajmy o tym – wspomnieć naszego przedwcześnie zmarłego Kolegę, Sławka Bobowskiego. Aby i tym razem bieg godny był Jego pamięci (i Waszych oczekiwań), potrzebujemy kilkunastu osób do organizacji imprezy. Jest nas w klubie ponad dwustu. Każdy chce biegać, ale sprawne przeprowadzenie tych zawodów to sprawa nas wszystkich.

„To co, pomożecie?”


Tak się złożyło, że na wiosennych Złotnikach nie będzie kilku osób z Zarządu. Swoje zrobią wcześniej, sprzęt i formalności z podstawówką będziemy mieli załatwione, ale fizycznie potrzeba ludzi w dniu startu. Do wyznaczenia trasy, biura zawodów, depozytu, obstawienia newralgicznych punktów na trasie, wydawania wody, wreszcie do pomocy w „łapaniu” ludzi na mecie. Dla każdego znajdzie się przydział. Uprzedzając ewentualne pytania: pieniędzy za to nie wypłacamy. Muszą wystarczyć: 200 pkt do Grand Prix i to najważniejsze – zadowolenie setki zawodników ze sprawnie przeprowadzonej imprezy.

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z sekretarz klubu, Danką Pilarz-Małkiewicz: danapm@poczta.onet.pl lub tel. 603-287-694

Skomentuj