Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

SZUKAMY PACEMAKERÓW NA MARATON

Umiesz biec równym tempem i rozłożyć siły na królewskim dystansie? Czujesz się zdolny poprowadzić własną grupę na konkretny czas? Chciałbyś pomóc kolegom, a do tego pobiec maraton za darmo? Jest taka szansa. Już we wrześniu ruszy kolejna edycja największej biegowej imprezy w naszym mieście – Maratonu Wrocław, a WKB Piast poproszony został o pomoc w stworzeniu ekipy pacemakerów na ten bieg.

Kogo szukamy? Przede wszystkim doświadczonych maratończyków, którzy chcieliby poprowadzić grupy na czasy:  3:00, 4:00 i 5:00. – Osoby te będą zwolnione z opłat, dostaną strój i ewentualnie inne gratyfikacje – mówi prezes WKB Piast, Dariusz Madej.  Potrzebujemy po dwie osoby na każdy z podanych czasów.

Odbyły się już pierwsze rozmowy z Młodzieżowym Centrum Sportu. Organizatorzy maratonu zapewniają, że jeśli zainteresowanie będzie większe, zorganizowane zostaną także grupy na czasy „połówkowe”, czyli 3.30 , 4.30 i 5.30. Zainteresowane osoby proszone są o deklarację do 31.05.2011r. Kontakt: sekretarz klubu Danka Pilarz-Małkiewicz, danapm@poczta.onet.pl, tel. 603 287 694

One Response to “SZUKAMY PACEMAKERÓW NA MARATON”

  • Dyżurny krytyk kraju znów zabierze głos. Myślę, że szukanie kogoś na 3:00, a potem „może ewentualnie” 3:30 jest odwróceniem kolejności rzeczywistego zapotrzebowania. Największe zainteresowanie na większości maratonów wzbudzają baloniki z napisem 3:30, 4:00, 3:45, 3:00. Tyle refleksji wynikających z moich obserwacji.

Skomentuj