Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

BZY JUŻ KWITNĄ, A WIĘC PORA NA SZTAFETY

Czy ktoś pamięta jeszcze I Bieg Sztafetowy o Puchar Wielkiej Wyspy? Większości obecnych Piastowiczów nie było jeszcze w klubie, a kilku… na świecie. W tym roku tradycji stanie się zadość 28 maja, kiedy to wystartujemy po raz 14. Historia zobowiązuje, a zatem pomimo własnościowych przekształceń wokół Morskiego Oka, trasa będzie ta sama, co zawsze, czyli 3 x 1500 m, wokół znanego wszystkim kąpieliska. Z tradycji jesteśmy dumni, jednak w tym roku przygotowaliśmy kilka zmian. Idąc w sukurs tym z Was, którzy tego samego dnia zechcą wbiec na szczyt Ślęży, biuro zawodów będzie czynne od 14 do 15.45. Planowany start biegu dzieci – 16.00. Po nim – start biegu głównego.

Zmieniliśmy układ kategorii wiekowych. Chcąc dać większe szanse najmłodszym, kategoria I zamknie się na sumie 59 lat. Mamy nadzieję, że pojawi się wielu biegaczy w wieku poniżej 20 lat. I za rok wrócą do nas, już ze swoimi kolegami. Zamiast jednej, szerokiej, kategorii 130-169 lat, wprowadziliśmy dwie: 120-149 i 150-179 lat. Niezmienna pozostaje kategoria powyżej 200 lat, na rywalizację w której wszyscy zawsze spoglądamy z podziwem.

Dla tych, którzy nie pobiegną (albo oprócz tego, że pobiegną) i chcieliby zrobić coś dla klubu, już teraz apelujemy – są potrzebne osoby do pomocy przy organizacji zawodów. A także pobiegowego, tradycyjnego integracyjnego spotkania. Czekamy na Wasze zgłoszenia! Kontakt: poprzez formularz kontaktowy https://wkbpiast.com/kontakt lub bezpośrednio do kol. Danki Pilarz-Małkiewicz danapm@poczta.onet.pl , tel. 603 287 694

PEŁNY REGULAMIN: http://www.wkbpiast.com/Regulaminybiegow/sztafety-2011.pdf

Skomentuj