Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

Startpacki dla uczestników Sky Tower Run 2015 już gotowe!

Sky Tower Run - pakiet startowy
Sky Tower Run – pakiet startowy

Już w maju odbędzie się II edycja Sky Tower Run! Z tej okazji organizatorzy przygotowali sportowe akcesoria dla wszystkich biegaczy oraz sympatyków sportu, którzy wezmą udział w biegu na 49 piętro kompleksu biurowo-handlowego Sky Tower we Wrocławiu.

Co znajdzie się w pakiecie startowym? Na wszystkich uczestników biegu Sky Tower Run 2015 czekać będą wyjątkowe, bo limitowane koszulki oraz skarpety techniczne. Ponadto miłośnicy biegania otrzymają polskie wydanie największego na świecie magazynu dla biegaczy Runner’s World. Znajdą tam nie tylko cenne porady i informacje o bieganiu, ale również proste sposoby na poprawę kondycji oraz zdrowe odżywianie. Wszystkie gadżety dla biegaczy zapakowane będą w poręczny worek sportowy ufundowany przez Mazda Jaremko Wrocław. To jednak nie koniec niespodzianek. Worek zapełni się także gadżetami oraz upominkami od sponsorów i partnerów wydarzenia. „Najdzielniejsi i najwytrwalsi uczestnicy biegu, którzy pokonają 1142 schody i zdobędą wieżę Sky Tower,  otrzymają na mecie pamiątkowe medale II edycji biegu Sky Tower Run 2015. Osoba, która uzyska najlepszy czas wbiegając na 49 piętro zdobędzie nagrodę główną w wysokości 5 tysięcy złotych. Serdecznie zapraszamy do rywalizacji i zabawy” – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Galerii Handlowej Sky Tower.

Opłata startowa w biegu Sky Tower Run 2015 wynosi 45 złotych. Aby zapisać się na bieg, wystarczy zarejestrować się przez stronę internetową: www.galeria.skytower.pl/run.html

Skomentuj