Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

Sky Tower Run 2015 – zapisy na finiszu!

zdjęcie 1W drugiej edycji biegu na Sky Tower, najwyższy budynek w Polsce, udział weźmie aż 1000 zawodników. Organizator informuje, że liczba miejsc się wyczerpuje i zapisy są już na finiszu. Bieg Sky Tower Run odbędzie się 23 maja.

Sky Tower Run 2015, odbywający się pod hasłem „Prześcignij windę, pokonaj schody”, to nie tylko sprawdzian kondycji fizycznej, ale także próba pokonania własnych słabości i zmierzenia się z 1142 schodami wieży Sky Tower. 23 maja wyzwanie podejmą zawodnicy z całej Polski oraz goście m.in. z Ukrainy, Hiszpanii czy Norwegii. Jeszcze tylko przez 10 dni trwają zapisy na to sportowe wydarzenie. Organizatorzy przewidują, że rejestracja zawodników skończy się przed czasem, gdyż zainteresowanie biegiem jest spore.

zdjęcie 2Na najlepszych biegaczy, zarówno w klasyfikacji generalnej kobiet, jak i mężczyzn, czekają nagrody pieniężne oraz pamiątkowe trofea. Z aktualnych zapisów wynika, iż w tegorocznej edycji biegu udział weźmie około 150 pań. W tym również zwyciężczyni Sky Tower Run 2014, Dominika Wiśniewska-Ulfik, która w towerrunningu zdobywa sukcesy na całym świecie. Twarzami biegu są zawodowy towerrunner – Piotr Łobodziński oraz pasjonat biegania – Piotr Ślęzak. Każdy z 1000 uczestników otrzyma startpack, w którym znajdzie m.in. koszulkę, techniczne skarpety i inne upominki. Każda osoba, która zdobędzie 49. piętro Sky Tower otrzyma pamiątkowy medal zaś zwycięzcy w poszczególnych kategoriach trofea i nagrody pieniężne.

zdjęcie 4„Bardzo nas cieszy tak duże zainteresowanie tegorocznym biegiem Sky Tower Run 2015. Liczymy na to, że 23 maja linię mety przekroczy komplet zawodników. Zapraszamy zawodowców i amatorów, bo Sky Tower Run, to oprócz rywalizacji również świetna sportowa zabawa” – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Galerii Handlowej Sky Tower.

Zapisy na bieg Sky Tower Run 2015 otwarte są do 17 maja lub wyczerpania osiagnięcia limitu wolnych miejsc.

. Aby dołączyć do grona zawodników pragnących pokonać 49. piętra wieżowca Sky Tower, wystarczy zarejestrować się przez stronę internetową pod tym linkiem: www.galeria.skytower.pl/run.html

O GALERII HANDLOWEJ SKY TOWER:
Galeria Handlowa Sky Tower wyróżnia się przede wszystkim znakomitą lokalizacją w najwyższym i jedynym tego typu kompleksie architektonicznym w kraju. W Galerii znajdują się marki, które pojawiły się we Wrocławiu po raz pierwszy. Jest to niewątpliwym wabikiem dla klientów. Galeria posiada bardzo rozbudowaną i unikalną na rynku strefę rozrywki oraz rekreacji otwartą do późnych godzin nocnych. Dużym atutem są również restauracje oraz kawiarnie oferujące bardzo ciekawe i zróżnicowane menu. Lokale gastronomiczne zlokalizowane przy ulicy Powstańców Śląskich są otwarte również po zamknięciu galerii handlowej.Galeria Handlowa Sky Tower może się pochwalić ofertą modową. Na I piętrze powstał pierwszy w Polsce nowoczesny koncept modowy z ofertą polskich projektantów – Butik Jolli. W Galerii działają popularne marki odzieżowe, m.in.: Reserved, Mohito, Top Secret, Solar, Vissavi, Pretty One, Monnari, Giacomo Conti, Fryderyk, House, Cropp Town, Piazza di Moda. Na II piętrze znajduję się wyjątkowa w skali miasta „Galeria Rozrywki”. Klienci mogą korzystać do późnych godzin wieczornych
z oferty największego klubu bilardowego w Polsce BandaClub oraz z najnowocześniejszej we Wrocławiu kręgielni Sky Bowling. Relaks i aktywność zapewnia Fitness Academy, czyli  nowoczesny fitness i SPA . Na I piętrze rodzice mogą zostawić swoje pociechy pod profesjonalną opieką na placu zabaw Kinder Planeta. Galeria oferuje również bogatą ofertę gastronomiczną . Na parterze można skosztować kuchni  amerykańskiej, meksykańskiej i japońskiej, a na I piętrze arabskiej, włoskiej oraz fusion.  Miłośnicy najsmaczniejszych i wyjątkowych lodów powinni koniecznie odwiedzić lodziarnię Choice. W GH Sky Tower znajdują się też znane gastronomiczne marki sieciowe McDonald’s i Subway oraz kawiarnie Starbucks, Coffeeheaven, W Biegu Cafe oraz 212! Lifestyle Cafe. „Galeria Restauracji” będzie nadal wzbogacana. Warto wspomnieć również o pełnym wachlarzu punktów usługowych: poczta, kantor wymiany walut, pralnia chemiczna, salon fryzjerski, salon kosmetyczny, czy biuro podróży. Na I piętrze znajduje się największa w Europie instalacja interaktywna. Wielkoformatowa ściana interaktywna, to przede wszystkim nowa forma komunikacji z odbiorcą. Dzięki adaptacji wyświetlanych na nośnikach efektów interaktywnych odbiorca może ruchem sterować wyświetlane treści, np. grać w gry, zdobywać wiedzę, oglądać transmisje meczu, czy projekcję filmu.  Wyjątkowość te realizacji podkreśla także jej rozmiar – do instalacji i zabudowy systemów wykorzystano ponad 2.000 śrub, 4 km kabli i 3 tony szkła.

Skomentuj