Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

BIEGOWE LAST MINUTE !

maciekNajcieplejszą bułeczką w chwili publikacji niniejszej wiadomości jest oczywiście Sky Tower za trzy dni. „Kilka schodów” i co potem? Kolejny weekend obfituje w dwie duże i ciekawe imprezy. Pierwszą z nich jest V Piknik Olimpjski na Partynicach (którego częścią jest 16. Bieg Śladem Konia), druga to znany wszystkim doskonale i cieszący się ogromną popularnością Bieg dla Maćka. W tym jednak roku szykuje się coś absolutnie wyjątkowego, a mianowicie możliwość wzięcia udziału w aż 48 godzinnym biegu ultra i to po małej pętli, z której około połowę stanowi podbieg! Oczywiście nie trzeba być od początku do końca. Można przyjść o dowolnej porze, przebiec ile się chce. Tu sami wyznaczamy sobie start i metę, kiedy biegniemy, jemy, pijemy, odpoczywamy. Więcej informacji tutaj oraz wydarzenie na Facebooku.

plakatwersjaostatecznaPo zrobieniu kilku okrążeń po górce PaFaWagu, w niedzielę 31 maja kolejny, szesnasty już Bieg Śladem Konia. Wystartować warto, bo czekają na Was pamiątkowe medale, koszulki, a dla najszybszych puchary w kategoriach wiekowych. Wszystko to i jak widać na plakacie obok dużo więcej, za symboliczne 10zł dla członków WKB Piast oraz 20zł dla… reszty obywateli naszej planety.

Ponadto już za kilka tygodni kolejny Półmaraton Jaworski, a liczba wolnych miejsc topnieje z każdym dniem. Kto więc jeszcze nigdy nie był w Jaworze lub odkłada zapisy na ostatnią chwilę, zapraszamy tutaj. W Jaworze startuje zawsze duża liczba biegaczy WKB Piast, stąd transport nie powinien być większym problemem. Malownicza Jaworska trasa zaliczana jest do Grand Prix naszego klubu.

Kolejną ciekawą ofertą dla członków WKB Piast Wrocław jest Piąty Bieg Trzech Wież w Prusicach, na który i tu uwaga (!!!) członkowie naszego klubu mogą zaoszczędzić 30zł opłaty startowej!!! Warunkiem jest przynależność do naszego klubu oraz jak najszybsze wyrażenie chęci wzięcia udziału w biegu poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie https://wkbpiast.com/kontakt tak byśmy mogli dostarczyć organizatorowi listę biegaczy zwolnionych z opłaty startowej. Nie zapisujecie się zatem na bieg sami, ale zgłaszacie do Zarządu, a Zarząd załatwia wszystkie formalności za Was.

3 czerwca kolejna Dziesiątka Artemisu, a czerwca siódmego, nasza klubowa impreza Bieg Wielkiej Wyspy Piastowska Piętnastka. Więcej informacji tutaj.

Dziękujemy za uwagę, życzymy miłego biegania!

Skomentuj