Ponad 200 biegaczek i biegaczy ścigało się w sobotnie przedpołudnie w malowniczym wrocławskim Parku Szczytnickim. Bieg, tradycyjnie zorganizowany przez Stowarzyszenie OMW i naszego klubowego kolegę, Piotra Woźniaka, przyciąga coraz większą rzeszę startujących, także dzięki organizacyjnej sprawności. Były zapisy internetowe, profesjonalna obsługa informatyczna i błyskawiczne wyniki. Być może to właśnie droga na przyszłość dla naszego klubu?