Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

KONIE MAJĄ CZTERY NOGI, MY MAMY NAPĘD NA DWIE…

bieg_konia… i na pewno to wykorzystamy podczas 14. Biegu Śladem Konia. Po odwołanym Nocnym Półmaratonie Wrocławskim musimy zwrócić dla Wrocławia część honoru. Nasz bieg się odbędzie, i to już za 3 dni. Startujemy o 11.15, tuż przed gonitwami koni.

Dystans standardowo 4,2 km, dwa okrążenia toru wyścigów konnych. Nie zabraknie z nami amatorów biegania, jak i wieloletnich zawodników. W ubiegłym roku wystartowało 76 osób. W obecnym będzie dwa razy więcej? Bardzo możliwe, zapisy internetowe będą uruchomione do jutra (27.06.), ale już mamy zapisanych 125 osób.

W tym roku kilka zmian, na pewno na lepsze. Zawodnicy dostaną od nas koszulki okolicznościowe, a po przebiegnięciu linii mety – pamiątkowe upominki. Na tym nie koniec. Oczywiście najlepsi zostaną wyszczególnieni. Dla najszybszej i najszybszego zawodnika biegu – trofeum. Dla pierwszych trzech osób w kategoriach wiekowych również upominki i trofea przypominające, że zdobyte zostały właśnie na „Koniu”. Jak wyglądają? Warto się przekonać już w tą niedziele.

Bieg odbędzie się jako impreza towarzysząca III Pikniku Olimpijskiego podczas którego przewidziane są liczne atrakcje i pokazy sportów (nie)olimpijskich. W programie przewidziane m.in. pokazy akrobatyczne, gimnastyka akrobatyczna, karate, zapasy, judo, szermierka, nordic walking, a od godziny 14.15 wyścigi konne.  Każdy znajdzie coś dla siebie, zapraszamy biegaczy w większym gronie, z całymi rodzinami.

Jeśli  ktoś z klubowiczów nie może tego dnia pobiec, a ma wolną niedzielę –przyjdźcie i pomóżcie nam w organizacji 😉

Zapisy internetowe (aktywne do dnia 27.06.2013r.) na stronie:
http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=831

Facebook’owe wydarzenie:
http://www.facebook.com/events/130837630454054/?fref=ts

Skomentuj