Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

KOMU GARMINA? KOMU NAGRODY?

Jest niewielki, naszpikowany elektroniką i przebył bez mała pół Polski żeby dotrzeć na nasz bieg. Biegowy GPS Garmin Forerunner 305 czeka już na nowego właściciela. A szansę ma każdy. Wystarczy dobiec do mety. I najlepiej przed zachodem słońca. Ktoś zatem wyjdzie z naszego biegu bardzo zadowolony. Ale nagród, medali i upominków mamy więcej. Możemy zdradzić, że niemal 100 osób opuści stadionową pergolę z mniej lub bardziej wartościowymi suwenirami.

Niestety, Garmina wylosuje tylko jeden szczęśliwiec. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem warunkiem otrzymania wygranej jest osobisty odbiór podczas losowania. Nie będziemy wysyłać Garmina pocztą. Swoje już przebył. W przypadku braku wyczytanego, będziemy losować ponownie. Warto zatem pozostać z nami do końca.

To, co na zdjęciu, to tylko niektóre spośród pozostałych nagród. Część z nich trafi do rąk najszybszych, część rozlosujemy. Jaki będzie podział? Tego w tej chwili nie zdradzimy, bo przy wręczaniu nagród szykujemy pewną niespodziankę.  Na pewno każdy będzie mieć szansę na markowy sprzęt sportowy New Line’a i New Balance’a. Będą też bony upoważniające do wymiany na sprzęt sportowy lub zakupu droższego sprzętu po niższej cenie. A choć do Dnia Kobiet jeszcze trochę czasu, każda z pań otrzyma od nas drobny, zimowy upominek.

Tyle odnośnie do nagród. Dla tych, którym w głowie przede wszystkim walka z czasem i rywalami, mamy również pozytywną wiadomość – pojawią się, dawno nie widziane na „piastowych” biegach, znaczniki dystansu. Ustawimy je co kilometr, byście mogli łatwiej korygować swoje tempo.

Jedyne na co wpływu nie mamy, to pogoda. Ta zmieniła się diametralnie w ostatnim czasie. Jeszcze dwa dni temu martwiliśmy się, że to, co w dzień stopnieje, w nocy z powrotem zamarza. Obecnie jednak nocą temperatura oscyluje wokół 5-6 kresek powyżej zera, a resztki śniegu i lodu szybko znikają z wału. Trasę monitorujemy codziennie. W piątek obiecujemy zamieścić na stronie ostatni, dokładny raport o jej stanie. Dlatego odwiedźcie www.wkbpiast.com przed wyruszeniem na bieg.

Skomentuj