Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

GRAND PRIX: DODATKOWE BIEGI TYLKO DO 22 GRUDNIA!

ranking-puchary2012Szanowni Klubowicze! Przypominamy, że zgodnie z regulaminem Grand Prix termin zgłaszania dodatkowych biegów do tegorocznego rankingu upływa 22 grudnia. To wystarczająco dużo czasu, byście zastanowili się, które biegi chcecie zgłosić, i które zgłosić wam się opłaca. Formularze zgłoszeń i kalkulatory znajdziecie w zakładce Grand Prix. Pozostały jeszcze popularne biegi w Strzelcach Opolskich i Trzebnicy. Tych biegów nie zgłaszamy, gdyż są ujęte w wykazie biegów zaliczanych do GP 2013. Punkty za nie zostaną wam doliczone przez prowadzącego ranking. Adres do zgłoszeń: polomar@vp.pl

Zanim przystąpicie do wypełniania zgłoszeń, zerknijcie raz jeszcze na aktualną sytuację w Grand Prix (link). Przypominamy, że spośród biegów, które ukończyliście, a nie ma ich w naszym wykazie, możecie zgłosić maksymalnie trzy. Co nie oznacza, że jeśli np. ukończyliście już w tym roku dwa maratony, możecie zgłosić trzy dodatkowe i wygrać w cuglach ranking. Reguluje to regulamin ogólny Grand Prix (link) do którego w razie wątpliwości odsyłamy. Jeżeli czegoś nie jesteście pewni – służymy pomocą poprzez formularz kontaktowy (link). Przekażcie tę informację Kolegom, którzy na co dzień nie korzystają z internetu.

Tych, którzy angażowali się w tym roku w organizację biegów klubowych uspokajamy – wasza praca zostanie doceniona. O nikim nie zapomnimy. Pod każdą klasyfikacją rankingową danego biegu kol. Marek Poloczek umieszcza wykaz klubowiczów, którzy pracowali przy organizacji zawodów (przykład: Mały Maraton Złotnicki 16.11.2013). Na najbliższym posiedzeniu Zarządu prowadzący ranking przedstawi wasze osiągnięcia do zatwierdzenia, a punkty na które zapracowaliście zostaną dopisane do waszego dorobku.

Skomentuj