Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

DOROTA KROWICKA I PIOTR CHODORSKI OBRONILI TYTUŁY!

DSC_3092W naszym Grand Prix nie ma przypadku – o tym wie każdy, kto ma za sobą przynajmniej kilka lat spędzonych w żółto-czarnych barwach. Nic dziwnego zatem, że – choć walka trwała cały rok i była momentami zacięta – to ubiegłoroczni triumfatorzy ostatecznie wyszli z niej obronną ręką. Wielkie gratulacje zarówno dla Doroty Krowickiej, jak i Piotra Chodorskiego! Utrzymać tak wysoką formę drugi rok z rzędu (a w zasadzie dłużej, bo przecież wcześniej również byli w czołówce) – to naprawdę wielka sprawa. Wszyscy pamiętaliśmy też o tym, który rok temu do końca walczył o zwycięstwo, a dziś już go z nami nie ma. Tego uśmiechniętego Adama, wychodzącego do dekoracji i gratulującego Piotrowi triumfu wszyscy zachowaliśmy w pamięci.

Bardzo ucieszyła nas frekwencja, pomimo zupełnie nowej lokalizacji łącznie przybyliście w liczbie ponad stu „Piastowiczów”. Bez wyróżnienia na obecnych, byłych, honorowych, bo tego wieczoru wszyscy byliśmy jedną rodziną. Dziękujemy tym zasłużonym klubowiczom, którzy – jak m. in.  Henryk Załęski, Andrzej Puchacz, Antoni Stankiewicz czy Ireneusz Guszpit – odpowiedzieli na nasze zaproszenia i, choć niekiedy mieli daleką drogę, byli tego dnia z nami. Ich obecność była dodatkowym splendorem dla tych, którzy w tym roku znaleźli się na podium i mogli odebrać nagrody z rąk tych, którzy 25 lat temu ten klub budowali. Dziękujemy wreszcie przyjaznemu nam właścicielowi „Warki” (także biegaczowi) Panu Markowi Śmiechowskiemu, za gościnę i okazaną życzliwość.

Co z nowości? Przede wszystkim skonkretyzowaliśmy to, o czym już rok temu wspominaliśmy – czyli ustaliliśmy końcowy termin opłacenia składki członkowskiej za dany rok. W toku dyskusji opowiedzieliśmy się za terminem 7 dni przed Mistrzostwami WKB w Półmaratonie – Półmaratonem Ślężańskim w Sobótce (22.03.2014). A więc składkę opłacamy do 15 marca! (osobiście lub na konto – link). Tylko mając uregulowaną tę kwestię będzie można wziąć udział w klubowym czempionacie.

A tak było w tym roku:

GP2013-ogłoszenieWynikówMarek Poloczek w roli posłańca dobrej nowiny – czyli ogłoszenie oficjalnych wyników Grand Prix

GP2013-KobietySzóstka najlepszych Pań

Klimczak,KruminUścisk dłoni Prezesa, medal od Wiceprezesa, a wszystko pod czujnym okiem naszego wybitnego seniora, Henryka Załęskiego – nagrodę odbiera Adam Klimczak

Krumin,Gadzińska,SmagałaMedale cieszyły, niezależnie od zajętego miejsca (na zdj. Krysia Gadzińska odbiera gratulacje od Prezesa Dominika Krumina)

PaulinaChodorskaPaulina Chodorska, jak zawsze zapracowana. Tym razem nie wygrała, ale przed nią jeszcze mnóstwo szans

Puchacz,Guszpit,ZałęskiMiędzy nami, prezesami – takie spotkanie możliwe było chyba tylko tego dnia. Od lewej: Henryk Załęski, Andrzej Puchacz, Ireneusz Guszpit, z tyłu Dominik Krumin – obecny Piast to także ich osobista zasługa

Skomentuj