Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

DODATKOWE BIEGI DO RANKINGU – MOŻNA JUŻ ZGŁASZAĆ

Oddajemy dziś do waszej dyspozycji tabelki umożliwiające zgłoszenie trzech biegów nie ujętych na liście rankingowej (tabele do samodzielnego wypełnienia w zakładce Grand Prix). Czekamy na wasze zgłoszenia przez miesiąc – do 15 grudnia. To wystarczająco dużo czasu byście zastanowili się, które pozarankingowe biegi chcecie zgłosić i które zgłosić wam się opłaca. Adres: polomar@vp.pl

Zanim przystąpicie do wypełniania zgłoszeń, zerknijcie raz jeszcze na aktualną sytuację w Grand Prix (link). Przypominamy, że spośród biegów, które ukończyliście, a nie ma ich na naszym wykazie możecie zgłosić maksymalnie trzy. Co nie oznacza, że jeśli ukończyliście już dwa maratony, możecie zgłosić trzy dodatkowe i wygrać w cuglach ranking. Reguluje to regulamin ogólny Grand Prix (link) do którego w razie wątpliwości odsyłamy. Jeżeli czegoś nie jesteście pewni – służymy pomocą poprzez formularz kontaktowy (link). Przekażcie tę informację Kolegom, którzy na co dzień nie korzystają z internetu.
Tych, którzy angażowali się w tym roku w organizację biegów klubowych uspokajamy – na najbliższym posiedzeniu Zarządu prowadzący ranking otrzyma pełną listę z Waszymi nazwiskami. Będziecie mieć przywilej 11-go biegu, który obiecywaliśmy zimą.

Skomentuj