Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

BĘDZIE SZYBCIEJ NA ZŁOTNIKACH! MINIMARATON JUŻ 11 XI

przed startem maratonu wroclaw 2009Po kilku latach dezorientacji trasa naszego listopadowego Minimaratonu, choć nie powróci jeszcze na teren złotnickiego osiedla, zbliży się do pierwotnego modelu. Budowlańcy oddali wreszcie do użytku większość ulicy Złotnickiej i to pozwoli nam – wzorem starych dobrych czasów – zamknąć pętlę wokół Parku. Jak na minimaraton przystało dystans wyniesie dokładnie 4,2 km.

Trasa jest już wymierzona za pomocą policyjnego kółka. Będzie szybciej, będzie więcej asfaltu, znikną podbiegi, a więc tych, którzy przyzwyczaili się do trudnej parkowej trasy, uprzedzamy: tym razem nie warto zabierać kolców! Chyba, że nastąpi jakiś pogodowy kataklizm (a i tak bywało w minionych latach), ale na to wpływu nie mamy.

Tym razem pobiegniecie dwie, nieco ponad dwukilometrowe pętle. Biuro zawodów, szatnie oraz ceremonia zakończenia tradycyjnie odbędą się w pobliskiej Szkole Podstawowej. Wpisowego jak zawsze brak, na mecie otrzymacie gorącą herbatę. Pełny regulamin zawodów znajduje się na naszej stronie w dziale REGULAMINY.

Skomentuj