Otworzyliśmy się na biegi w Niemczech (przypominamy, że nadal prowadzimy zapisy na wyjazdy do Berlina 1.04. i Goerlitz 3.06.), ale nie zapominamy także o innych sąsiednich krajach. Nasz kolega, Andrzej Szczot wybiera się w tym roku na maraton do czeskiej Pragi. W związku z tym zaproponował wspólny wyjazd większą grupą. Inicjatywę popieramy i polecamy.
Komentarze
Jedna odpowiedź na “A MOŻE PRAGA?”
Biegłem 10-ty maraton w Pradze. Miasto piękne,trasa ciekawa choc dosyc kręta i nie brak kostki. Pamietam jak wtedy było zimno.