Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

A MOŻE PRAGA?

Otworzyliśmy się na biegi w Niemczech (przypominamy, że nadal prowadzimy zapisy na wyjazdy do Berlina 1.04. i Goerlitz 3.06.), ale nie zapominamy także o innych sąsiednich krajach. Nasz kolega, Andrzej Szczot wybiera się w tym roku na maraton do czeskiej Pragi. W związku z tym zaproponował wspólny wyjazd większą grupą. Inicjatywę popieramy i polecamy.

Przebiec po słynnym Moście Karola w tłumie biegaczy z całego świata, to marzenie niejednego maratończyka. A w pięknej Pradze innych atrakcji, nie tylko tych sportowych, nie brakuje. Hradczany, plac Wacława, Złota Uliczka i oczywiście pyszne czeskie jedzenie zakrapiane ponoć najlepszym na świecie piwem – to wszystko kusi przybysza z Polski. Dodatkowym atutem jest bliskość stolicy Czech od Wrocławia i dobre połączenie komunikacyjne.

W opinii stałych bywalców praskiej imprezy trasa maratonu do łatwych nie należy, ale przecież dobry wynik osiągnięty w takich warunkach cieszy podwójnie. Zapraszamy więc do wyjazdu i liczymy na liczną reprezentację naszego klubu w najważniejszym czeskim biegu. Po wszelkie szczegóły odsyłamy do pomysłodawcy, kol. Andrzeja Szczota – tel. 511-079-657, mail: andrzejszc@wp.pl

One Response to “A MOŻE PRAGA?”

  • Marcin:

    Biegłem 10-ty maraton w Pradze. Miasto piękne,trasa ciekawa choc dosyc kręta i nie brak kostki. Pamietam jak wtedy było zimno.

Skomentuj