Tradycyjnie zapraszamy wszystkich klubowiczów z opłaconą składką za rok 2025 na uroczyste podsumowanie sezonu 2025 z zebraniem sprawozdawczo-wyborczym. W tym roku wybieramy zarząd, więc prosimy o obecność i punktualność.
Spotykamy się w Centrum Kultury Agora przy ulicy Serbskiej5, 30stycznia, punktualnie o 17:00.
Obecność należy potwierdzić u Krysi i Marka do 20 stycznia!
