POŻEGNANIE ROKU 2025 NA BIEGU SYLWESTROWYM W JELCZU

Czternastu naszych klubowiczów spotkało się na Biegu Sylwestrowym w Jelczu. Pięć osób startowało na 5km, osiem na 10km i jedna w Nordic Walking. Wszystkim gratulujemy i życzymy szczęścia w nowym roku!