13. Bieg Zimowy przeszedł do historii. Jak było? Dla nas to było przede wszystkim mnóstwo pracy. Ale życie nie znosi próżni. Po to nas wybraliście jako swoją reprezentację, żebyśmy starali się zapewnić wam jeszcze więcej startów, jeszcze więcej okazji do spotkań z przyjaciółmi z biegowych tras, a wszystko to – w miarę możliwości – jak najtaniej. Co tu ukrywać, opłaty startowe w biegach, dotąd często kameralnych, rosną i pomału staje się to odczuwalne dla każdego z nas. Ale nie zasypiamy gruszek w popiele. Działamy. Efekty? Już są. 3 marca w Parku Tysiąclecia ruszy Wrocławska Dycha – tam Piastowicze zapłacą 20 zamiast 25 zł wpisowego (oprócz dnia startu). Dwa tygodnie później, 17 marca, na terenie Parku Technologicznego, wspólnie z fundacją WroActiv zainaugurujemy zupełnie nowy projekt – Grand Prix Parków Wrocławskich. To cykl 5 biegów w 5 różnych miejskich parkach, a my w tym cyklu poprowadzimy własną klubową klasyfikację. Oczywiście w kategoriach wiekowych. A na deser kolejny bonus – klubowicze WKB z opłaconą składką członkowską za każdy bieg tego cyklu zapłacą 10 zamiast 15 zł. Warto uregulować składkę już dziś. To tylko 30 zł, a zwróci się wam w oka mgnieniu!