Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

V Bieg do Pani Fatimskiej

15.08.2015 roku odbyła się już piąta edycja Biegu do Pani Fatimskiej organizowanego przez ks. proboszcza w Oleśnicy. Warunki na trasie były bardzo trudne, ale cel był szczytny całe wpisowe zostało przeznaczone na budowę nowego kościoła w Oleśnicy pw. Matki Bożej Fatimskiej. Ot i dobry przykład zabieganego księdza :-).

Trasa była podzielona na 2 dystanse: 5km dla kobiet i 10 km dla mężczyzn. Z początku wydawało mi się to niesprawiedliwe, że kobiety biegną tylko 5 km, ale po przebiegnięciu stwierdziłam, że ktoś ma rację. Start biegu był o 14:15 w największe słońce, temperatura sięgała trzydziestu kilku stopni Celsjusza, w większości trasa biegła asfaltem i jedynym cieniem był cień innego biegacza, jeśli oczywiście udawało się go dogonić. Uczestnicy biegu zgodnie twierdzili, że warunki były bardzo trudne. Spośród zawodników naszego klubu bieg ukończyła jedna zawodniczka i 5 zawodników. Jeden z zawodników – Stanisław Wesołowski zajął 3-cie miejsce w kategorii M60.Leon Dubij i Stanisław Kuczkowski z wygranymi zegarkami

Bardzo miłą niespodzianką było losowanie nagród rzeczowych po biegu w którym 4 zawodników z naszego klubu wygrało nagrody czyli 67%.

Stanisław Wesołowski i Taduesz Lewandowski z wygranymi nagrodami rzeczowymi

Do zobaczenia za rok, bo na medalu jest napis: „BIEGAJMY DO 2017 R.”.

Skomentuj