Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

PRZEDŁUŻAMY DYSKUSJĘ O RANKINGU – DECYZJA 4 XI. SĄ PIERWSZE ZMIANY

WKBlogoProjekt zmiany, czy też modyfikacji, naszego Rankingu nadal budzi Wasze zainteresowanie i żywe reakcje. Za wszystkie opinie, także te negatywne, bardzo dziękujemy. Chcemy, aby to, co wykluje się z naszych wspólnych rozważań było w jak największym stopniu tym, czego chcecie. Dlatego też Zarząd WKB postanowił przesunąć finalne głosowanie nad przedstawionym projektem do czasu listopadowego posiedzenia władz klubu – 4 XI, a tym samym dać Wam szansę na wskazanie ewentualnych mankamentów wybranego do końcowej dyskusji projektu.

Kilka niedociągnięć już zauważyliście i na październikowym Zarządzie zostały one wyeliminowane. Przede wszystkim Zarząd przychylił się do sugestii kol. Hirka Olejniczaka z Komisji Rewizyjnej, który zauważył, że Maraton Karkonoski jest biegiem ze ściśle ograniczoną liczbą uczestników, co uniemożliwia szansę startu wszystkim potencjalnym zainteresowanym. Ten bieg został wykreślony z naszej, roboczej jeszcze, listy.

Co w zamian? Przede wszystkim Bieg Sylwestrowy w Trzebnicy. Jego brak na liście był oczywistym niedopatrzeniem. Grono biegających w Trzebnicy „Piastowiczów” stale się powiększa i nic nie wskazuje, aby ta tendencja miała  się zmienić.  Na Zarządzie zaproponowano również dopisanie biegów w Żórawinie. Wydaje się to być trafną sugestią, gdyż w tych zawodach uczestniczy liczne grono członków WKB. Jak wiadomo od jakiegoś czasu biegi w Żórawinie są dwa. Który dodać do rankingowej listy? A może oba? Czekamy na Wasze opinie.

Wyjaśniając pojawiające się wątpliwości Zarząd Klubu informuje także, że nie jest planowana żadna zmiana w punktach za organizację naszych biegów. Nadal obowiązywać ma premia + 200 pkt. za organizację każdego z nich.

Skomentuj