Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

Podsumowanie

Czas płynie nieubłaganie, nie da się go zatrzymać i co się zaczyna musi się też skończyć. Tak też V edycja Półmaratonu Piastowskiego przeszła do historii. Jak co roku był to wyjątkowy bieg, pogoda Nam dopisała, ale to co najbardziej cieszy to, to że wspaniali biegacze odwiedzili Nas w tak licznej grupie, za co im wszystkim serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję iż starania Klubu WKB Piast były na tyle gorliwe iż z sobotnich zawodów wynieśliście tylko pozytywne wrażenia i za rok również będziecie chcieli zaszczycić Nas swoją obecnością.

 

Serdeczne podziękowania Zarząd WKB Piast składa również wszystkim Wolontariuszom i Klubowiczom, którzy swoim zaangażowaniem i pracą przyczynili się do realizacji biegu. Szczególne podziękowania należą się

Andrzejowi „Twardzielowi”, który w pojedynkę obsługiwał punkt nawadniania, pilnował trasy i jednocześnie robił zdjęcia jednym słowem człowiek „orkiestra” ewidentny przykład, że nie ma rzeczy niemożliwych i jednocześnie wzór do naśladowania.

Dziękujemy też serdecznie Łukaszowi, który na rowerze prowadził czołówkę biegu, nie łatwe miał zadanie, bo przez cały dystans musiał trzymać tempo i nie dać się wyprzedzić.

Mamy też specjalne podziękowania dla Jacka Wojtali, który zapewnił na transport, bez którego impreza mogła by się nie odbyć, dostarczył On nam sprzęt, pomógł go rozstawić, rozwieść na trasę i zebrać wszystko z powrotem „Wielkie DZIĘKI”.

Nie zapominamy o innych, którzy przyczynili się do organizacji biegu, obsługujących biuro zawodów, depozyt, start i metę, obstawiających trasę, jednak nie jesteśmy w stanie wszystkich wymienić osobno i dlatego dziękujemy Wam wszystkim razem za wasze zaangażowanie.

Na koniec podziękowania składamy sponsorom i partnerom czyli firmie:

Internetowy sklep sportowy – markowa odzież

Adrenalina.pl – za ufundowanie nagród dla zwycięzców biegu oraz kuponów dla biegaczy

Progres – za wyznaczenie i oznakowanie trasy biegu, oraz pomoc w organizacji

„Eko-Las” Krzysztof Dubik

– za pomoc w przygotowaniu terenu i uprzątnięciu ścieżek leśnych.

– za obsługę medialną

 

 

******SERDECZNIE DZIĘKUJEMY******

Za rok również wszystkich zapraszamy

Zarząd WKB Piast

Skomentuj