Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

POBIEGNIJMY DLA MAĆKA!

maciekjach2Maciek ma osiem lat i od urodzenia jest poważnie chory… W ubiegłym roku pokonaliśmy trasę wrocławskiego Maratonu, daliśmy radę podbiegom Półmaratonu Ślężańskiego… Samodzielnie stawia pierwsze kroki. Wierzymy, że dzięki Twojej pomocy pokona każdy dystans – napisali w informacji dla mediów sami rodzice Maćka.

Pana Pawła Jacha, biegającego oraz walczącego o zdrowie swojego syna zna osobiście wielu spośród naszych klubowiczów. Jeśli chcecie poznać bliżej Maćka i jego wspaniałych Rodziców, zerknijcie na stronę http://maciekjach.prv.pl/main.html

Piękny finisz na mecie maratonu

Wierzymy, że teraz równie wielu z Was zechce pomóc rodzicom Maćka. A okazja ku temu nadarzy się już w najbliższą sobotę 29 maja. Co więcej, pomóc możemy tym, co jest naszą wspólną pasją, czyli bieganiem.

BIEG DLA MAĆKA 2010 odbędzie się na 3 różnych dystansach w sobotę od godziny 10:30 w CH „Borek” przy ul. Hallera.
ZAPISY ELEKTRONICZNE do biegu głównego na 10 km – http://www.timepro.pl/formpro/bdm/

maciek9

Bieg na 1 milę (1600m) to szczególny bieg. Udział znanych osób będzie zachętą do startu, atrakcją i demonstracją przynależności do grona osób wspierających nasze cele. Zapraszamy do niego wszystkich

„Bieg Krasnali” czyli bieg dla dzieci, które jeszcze nie chodzą do szkoły. To bieg, w którym każdy będzie zwycięzcą. Krasnalom na mecie będzie wręczona maskotka – pierwsza nagroda za sportowy wyczyn. Dzieci mają do pokonania 160 m.

Bieg główny na 10 km chcemy poprowadzić przez zielone tereny Borka i Grabiszynka. We Wrocławiu większość imprez biegowych rozgrywanych jest w okolicach Stadionu Olimpijskiego. Zapewniając dobre warunki dla zawodników w CH Borek mamy pewność, że i te okolice będą atrakcyjne dla biegaczy. Aby zachęcić do udziału w biegu (dla wielu ten dystans to świetny sprawdzian formy), zapewnimy profesjonalny pomiar czasu – z obsługą sędziowską, chipami, bramką i błyskawicznym podaniem wyniku. Dla Pań i Panów, którzy zajmą czołowe miejsca w swoich kategoriach, przewidujemy medale. Wiadomo już też, że na najlepszych czekają nagrody finansowe – bony do wykorzystania w sieci INTERSPORT.

logo2bieg dla macka

KLASYFIKACJA W BIEGU GŁÓWNYM NA 10 KM. :

a) generalna,
b) generalna kobiet,
c) w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn co 10 lat.

NAGRODY:

a) w klasyfikacji generalnej za miejsca od I – III: puchary + nagrody
b) w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn za I miejsce: puchary + nagrody
c) w klasyfikacji generalnej kobiet za miejsca od I – III: puchary + nagrody

PEŁNY REGULAMIN ZAWODÓW NA STRONIE ORGANIZATORAhttp://biegdlamacka.webhop.org/regulamin.html

Dziękujemy Rodzicom Maćka za udostępnienie informacji oraz zdjęć z prywatnego archiwum.

Skomentuj