Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

Zmiana terminów biegów

Szanowni Biegacze, jak wszyscy od dłuższego czasu śledzimy przebieg wydarzeń związanych panującą epidemią, przesuwając termin Piastowskiej Piętnastki, byliśmy jeszcze pełni nadziei, iż pozostałe biegi uda się przeprowadzić. Jenak po tych kilku miesiącach okazało się, że sytuacja wcale się nie poprawiła, obowiązują różne obostrzenia, zakazy i wymogi, które nie pozwalają na swobodę w organizowaniu biegów.


Naszym dążeniem przy planowaniu imprez jest jak największe Wasze zadowolenie z uczestnictwa w Naszych biegach, przyjemne spędzenie czasu oraz miłe towarzystwo jakim Nas zaszczycacie. Nie jesteśmy jednak w stanie na obecną chwilę zapewnić odpowiednio wysokiego bezpieczeństwa, między innymi z tego powodu zdecydowaliśmy się na przesunięcie naszych tegorocznych biegów o rok i tak:
– Półmaraton Piastowski odbędzie się 23 października 2021 roku
– Piastowski Bieg Mikołajowy odbędzie się 04 grudnia 2021 roku.

Za wprowadzone zmiany wszystkich Biegaczy najmocniej przepraszamy, wszyscy zapisani Biegacze automatycznie są zapisani w nowych terminach, a wpłacone składki, opłacają biegi w nowych terminach. Rozumiejąc również, że nie każdemu może ta zmiana może odpowiadać na życzenie biegacza można anulować uczestnictwo, a wpłacona składka będzie zwrócona (rezygnujący proszeni są o kontakt z Organizatorem pod numerem telefonu 600 377 859). Niebawem na naszych stronach regulaminy listy zapisów ulegną odpowiedniej modyfikacji.

W oczekiwaniu na wspólne Nasze zawody możemy zaproponować Wam udział w nowym cyklu biegowym prowadzonym pod nazwą Honorowy Bieg Walecznych, który na obecną chwilę jest znacznie bezpieczniejszy, gdyż biegi odbywają się indywidualnie, o szczegółach możecie dowiedzieć się z regulaminu

https://wkbpiast.com/Regulaminybiegow/Regulaminy2020/HBW220.pdf

Zarząd WKB Piast

Skomentuj