Już 10.09.2017 Maraton Wrocław. Jak co roku zapraszamy wszystkich klubowiczów na wspólne zdjęcie. Widzimy się o 8:00 przed wejściem na stadion lekkoatletyczny. Nie może ciebie zabraknąć!
Komentarze
Jedna odpowiedź na “Zaproszenie na wspólne zdjęcie”
Robert Włodarczyk
Marian, graaatyyy i szacun=]
wracam na trasy wiosną jakby kto pytał
Pozdrowienia Wszystkim
Komentarze
Jedna odpowiedź na “Zaproszenie na wspólne zdjęcie”
Marian, graaatyyy i szacun=]
wracam na trasy wiosną jakby kto pytał
Pozdrowienia Wszystkim