Zaproszenie na wspólne zdjęcie

Już 10.09.2017 Maraton Wrocław. Jak co roku zapraszamy wszystkich klubowiczów na wspólne zdjęcie. Widzimy się o 8:00 przed wejściem na stadion lekkoatletyczny. Nie może ciebie zabraknąć!

Komentarze

Jedna odpowiedź na “Zaproszenie na wspólne zdjęcie”

  1. Awatar Robert Włodarczyk
    Robert Włodarczyk

    Marian, graaatyyy i szacun=]
    wracam na trasy wiosną jakby kto pytał
    Pozdrowienia Wszystkim