Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

Wyniki 23 Otwartych Mistrzostw Wrocławia

W piątek 9.10.2015r. odbyło się oficjalne zakończenie Otwartych Mistrzostw Wrocławia. Mistrzem Wrocławia w biegach długich została osoba, która zdobyła największą liczbę punktów w swojej kategorii wiekowej. Warunkiem sklasyfikowania było ukończenie minimum czterech biegów w tym :

– dwóch obowiązkowych: Szczytnicka Piątka, Kontrolna Trzydziestka,

– dwóch biegów spośród: 3. Nocny Wrocław Półmaraton, 33. Wrocław Maraton, II Dziesiątka Wroactiv.

Kategorie wiekowe były podzielone co 10 lat jeśli znaleźli się uczestnicy spełniający wszystkie wymagane kryteria. Były 4 kategorie kobiece: K20, K30, K40, K60 oraz 5 kategorii mężczyzn: M20, M30, M40, M50, M60. Powiem szczerze było o co walczyć, ponieważ medaliści Otwartych Mistrzostw Wrocławia mają możliwość startu w przyszłym roku w Półmaratonie Wrocławskim oraz Maratonie Wrocławskim za 1 zł. w każdym biegu i są zaproszeni do Elity Maratonu, start między Kenijczykami i zawodowymi sportowcami na pewno jest niezapomnianym przeżyciem i pozostanie na długo w pamięci zwycięzców.

Miło nam poinformować, że członkowie naszego klubu WKB Piast Wrocław wygrali 1/3 wszystkich kategorii oraz 2 osoby zostały medalistami na drugim i trzecim miejscu w swojej kategorii wiekowej. Pełne wyniki są dostępne na stronie OMW: http://www.omw.wroc.pl/index.php/component/content/article/91-wyniki/144-biegi-dlugie-wyniki?Itemid=437

Gratulujemy i zachęcamy pozostałych członków klubu do walki w Otwartych Mistrzostwach Wrocławia w przyszłym roku!

Aneta Kuczkowska – 195pkt. – 1 miejsce K30 (w środku zdjęcia)

Piotr Chodorski – 275 pkt. – 1 miejsce M40 (zdjęcie jak odbiera puchar)

Stanisław Wesołowski – 292 pkt. – 1 miejsce M60 (w środku zdjęcia)

Tadeusz Lewandowski – 240 pkt. – 2 miejsce M60 (z lewej strony)

Stanisław Kuczkowski – 232 pkt. – 3 miejsce M60 (z prawej strony)

Skomentuj