Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

Dziś Mikołaj

Czas Świąt się zbliża Mikołaj listy już czyta by pod choinką prezenty odpowiednie były, a dla pamięci i radości w swe imieniny, czyli dzisiaj niespodzianki pod poduszki wkłada. Nasi Mikołajowie już parę dni temu do mety dobiegli, a jak się na zawodach sprawili tu możecie zobaczyć

http://www.echosredzkie.pl/galeria/16301,bieg-mikolajkowy-w-wilkszynie-za-nami-zdjecia

https://www.facebook.com/miekiniakultura/photos

Wszystkim Mikołajom tym małym i tym dużym gratulujemy podjętego trudu i startu w Piastowskim Biegu Mikołajowym, jesteśmy pełni nadziei, że do domów wróciliście zadowoleni. By jednak radość z biegu mogła zagościć na twarzach tak wspaniałych sportowców całe grono ludzi musiało wcześniej o to zadbać. Dziękujemy zatem Gminie Miękinia, której to Wójt Pan Jan Marian Grzegorczyn wraz Sołtysem Panią Wiesławą Janusz udekorowali zawodników i dużej mierze przyczynili się do organizacji zawodów w Wilkszynie. Podziękowania składamy również dla Samorządowego Ośrodka Kultury, Kole Gospodyń Wiejskich, Lasom Państwowym, Straży Pożarnej, Straży Gminnej oraz firmie Studio Graffix.

Serdeczne podziękowania Zarząd WKB Piast składa również wszystkim Wolontariuszom i Klubowiczom, którzy swoim zaangażowaniem i pracą przyczynili się do realizacji biegu.

Z biegowym pozdrowieniem
Zarząd WKB Piast

Skomentuj