Dzień Kobiet

 

Wszystkim Kobietom życzymy mocy w nogach,

By zawsze jak biegną była piękna pogoda.

By słońce przyjemnie grzało Wasze nogi

W nocy zaś księżyc oświetlał Wam drogi.

By uśmiech był z Wami na każdym biegu

I nie zmącił go nawet wysiłek podbiegu.

 

 

Życzy męska część Klubu WKB Piast Wrocław