Wszystkim Kobietom życzymy mocy w nogach,
By zawsze jak biegną była piękna pogoda.
By słońce przyjemnie grzało Wasze nogi
W nocy zaś księżyc oświetlał Wam drogi.
By uśmiech był z Wami na każdym biegu
I nie zmącił go nawet wysiłek podbiegu.
Życzy męska część Klubu WKB Piast Wrocław

