Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

Co nowego w nadchodzących biegach?

Sportowy Wrocław

 

Zacznijmy od oznajmienia wieści, które pomogą się Wam przygotować do nadchodzących impez oraz rozsławią wyniki tychże przygotowań. Sportowy Wrocław (link do strony)  objął nasze imprezy patronatem medialnym. Znajdziecie tam relacje z naszych imprez oraz wiele więcej informacji o sportowych wydarzeniach w naszym mieście. Bardzo zachęcamy wszystkich biegaczy do odwiedzania bardzo dobrze naszym zdaniem prowadzonej strony.

Progres(link), a konkretnie nasz klubowy kolega Tomasz Skrzypczak pomoże Wam w przygotowaniach do… nie tylko naszych biegów. Już 29 listopada ruszają wspólne, darmowe treningi! Więcej informacji znajdziecie klikając tutaj, oraz na Facebooku(link do wydarzenia). Bardzo zachęcamy do współpracy z Tomkiem w osiąganiu wszelakich życiowych celów, bez względu czy na to czy chcecie ukończyć 5km bieg, ultramaraton, zrzucić wagę, czy rozbudować masę mięśniową: www.progresgrupa.pl

Przejdźmy teraz do samych wydarzeń, zaczynając od tych najbliżsych. Na stronie Biegu Mikołajowego na Facebooku, opublikowana została w zeszłym tygodniu trasa.
Kto z Facebooka nie korzysta, temu śpieszymy z pomocą poniższą grafiką:

W grudniu 2017 pobiegniemy groblą Szczytnicko-Bartoszowicką do jazu Opatowickieko, następnie mostem Bartoszowickim na drugą stronę Odry i ul. Folwarczną do kolejnego mostu, wbiegniemy pod niego by spokojnie ominąć ulicę, po czym wrócimy na wał i tymże mostem ponownie przekroczymy Odrę. Zrobimy pętelkę dołem i górą wału by spokojnie pobiec z powrotem w kierunku mety.
Większość trasy jest szutrowa (ok 90%), po asfalcie są dwa skromne kawałki: pierwszy od jazu oparowickiego do mostu bartoszowickiego ok 200m pokonywany 2 razy, drugi to przebiegnięcie Odry po moście ok. 100m + wał przy pętli tramwajowej Sępolno -> kostka betonowa ok. 500m

Przejdźmy teraz do roku 2018. Jak już publikowaliśmy, organizować będziemy 4 biegi. Każdy z tych biegów to jeden pamiątkowy medal, stanowiący element widocznej obok grafiki. Zapisy internetowe już ruszyły (także na bieg Mikołajowy 2018!), regulaminy biegów też są gotowe. Szczegółowe informacje będą publikowane w naszych wydarzeniach na Facebooku oraz na stronie internetowej w zakłace Biegi. Polecamy zapoznać się dokładnie z regulaminami, a w szczególności wysokościami opłat startowych. Będąc członkiem naszego stowarzyszenia lub płacąc odpowiednio wcześniej, można zaoszczędzić sporo pieniędzy, których zawsze staramy się pobierać od Was możliwie jak najmniej. Wszystko to, by propagować naszą wspólną pasję oraz integrować środowisko biegaczy. Liczymy, że i Wam na tym zależy!

Skomentuj