Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

Chrupiący Bieg Mikołajowy

Jaki był dla nas najpiękniejszy prezent od Mikołaja w tym roku? Zobaczyć Was wszystkich w tak licznym gronie, razem z dziećmi na naszej imprezie! Cieszymy się niezmiernie z Waszego przybycia! Daje nam to motywację do planowania imprez na kolejny rok, bo widzimy, że nasza praca ma sens. Dziękujemy Wam za przybycie, za przyprowadzenie najmłodszych pociech, dawaniu dobrego przykładu i uczeniu, że istnieje jeszcze sens wyjścia z domu i wspólnego spędzenia czasu z ludźmi dzielącymi wspólną pasję. Pasję, którą elektroniczne wynalazki współczesnej cywilizacji mogą wpierać, ale często odkładają na drugi plan.

Jak wiecie, sami jesteśmy biegaczami. Biegi świąteczno-noworoczne mają naszym zdaniem coś w sobie. Coś, czego często nie dostrzegamy przejmując się wynikiem, lepszą lub gorszą formą lub za późno włączonym stoperem na starcie 🙂 Okres przedświąteczny jest dla dużej części z nas czasem strojenia domostw, spędzania czasu z rodziną i znajomymi. Wierzymy, że bez względu na poglądy religijne, przychodząc na imprezę biegową nie zapominacie o rzeczach, które dla dziewczynki ze zdjęcia obok są najważniejsze: spędzić czas z rodziną i znajomymi na powietrzu, pokazać, że należycie do jednej biegowej rodziny, która jak w każdej rodzinie bywa, mimo rywalizacji na trasie, po przekroczeniu mety stanowi jedną grupę, przychylnych sobie ludzi. Życzymy sobie i Wam, aby imprezy biegowe pomagały Wam oderwać się od codziennej rzeczywistości, założyć czapkę Mikołaja, zapomnieć o różnicach w poglądach politycznych, religijnych i tym podobnym błahostkom.
Jako, że ostatnia z organizowanych przez nas w tym roku imprez za nami, dziękujemy Wam za ten rok! Za to, że stworzyliście 4 wspaniałe imprezy. Stworzyliście je Wy, Waszą obecnością. My ustaliliśmy tylko termin, cel i kilka „szczegółów”;-) Przyjmujemy na klatkę piersiową wszystkie krytyczne uwagi. Tak, dziękujemy również za krytyczne słowa. Na tyle na ile jesteśmy w stanie z naszej strony zmienić się na lepsze i nie powielać błędów, w przyszłym roku będziemy jeszcze lepsi, bogatsi o kolejne doświadczenia i Wasze opinie.

Wyniki sobotniego biegu znajdziecie m. in. tutaj. Gratulujemy wyników i poświęcenia, żywiąc jednocześnie głęboką wiarę w to, że przychodzicie na imprezy biegowe głównie ze względów wymienionych powyżej, a rywalizacja jest tylko zabawą. Niech o medale, tytuły, sławę i wielkie pieniądze walczą na Olimpiadach obcy sobie ludzie. My chcielibyśmy przede wszystkim, abyście wszyscy byli bliskimi i życzliwymi sobie przyjaciółmi.

Nie sposób też nie wspomnieć o osobach i nielicznych firmach o szlachetnym sercu, które nam w tym wszystkim pomagają. Cieszymy się ze wsparciem firmy Sonko, dzięki której zamiast czekoladowego Mikołaja, młodsi i starsi znaleźli w pakietach zdrowsze odpowiedniki produktów spożywczych. Chętnie oflagowaliśmy naszą imprezę logiem firmy, której filozofia idzie w parze z pierwszoplanowymi wartościami, którymi to kierują się ludzie dbający o zdrowie i chcący poprawiać wyniki na mecie.
Więcej zdjęć z sobotniego biegu znajdziecie m.in. w >>>galerii<<< Pawła Mazurczaka, którą polecamy Waszej uwadze.

Już niebawem opublikujemy terminy imprez planowanych na przyszły rok. A tymczasem widzimy się na startach biegów sylwestrowych!

 

Skomentuj