Wielkie brawa należą się Arkowi Zielińskiemu, który jako jedyny z „Piastowiczów”, a jeden z dwóch tylko wrocławian (obok Jacka Rudego) podjął się wyzwania przebiegnięcia pełnego maratonu na bieżni lekkoatletycznej Stadionu Olimpijskiego. Wszystko w ramach akcji „42 maratony w 42 dni”, w towarzystwie ultrasów – członków kadry narodowej Polski: Augusta Jakubika, Mariusza Szostaka i Waldemara Pędzicha.