Ponad stu miłośników biegania, w wieku od czterech do siedemdziesięciu czterech lat, rywalizowało i bawiło się z nami nad Morskim Okiem w piękne sobotnie popołudnie. Jubileusz 15-lecia sztafetowego biegania wypadł nader okazale. Były emocje, były świetne wyniki czołówki, dużo uśmiechu najmłodszych, był ciąg dalszy niepisanego konkursu na najzabawniejszą nazwę drużyny, a na koniec kto żyw pospieszył zająć jak najlepsze miejsca w piknikowej części kąpieliska. Tych najwytrwalszych, gdy opuszczali Morskie Oko zastał już mrok.