Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

Wspólne treningi 2013 <<<

TrenujZnamiOd czasu Walnego Zebrania zastanawialiśmy się, jak najlepiej i najwygodniej dla Was rozwiązać kwestię wspólnych treningów WKB. Pomogła w tym ankieta, którą wypełnialiście przy okazji Biegu Zimowego. Dzięki niej wiemy, że niedziela 9 rano nie była idealnym terminem. Szukaliśmy zatem innego rozwiązania. Szukaliśmy… a tymczasem w sukurs przyszła nam ciekawa inicjatywa z zewnątrz. Trenuj z nami – to nowy program, mający w zamyśle rozruszać Wrocław. A to przecież także nasz statutowy cel. Do consensusu doszliśmy więc szybko. Trenujznami.pl witamy w gronie naszych partnerów, a was już dziś zapraszamy na wspólne treningi!

Gdzie? W Parku Grabiszyńskim – miejscu dobrze znanym wrocławskim biegaczom. Kolejny plus – miejscu jakże odmiennym od mocno już wytartych ścieżek wokół Stadionu Olimpijskiego. Termin? Każdy czwartek o godz. 19. Za późno? Bez obaw. To nie będą dwugodzinne maratony. Dni są coraz dłuższe. Zdążycie dotrzeć do domów o przyzwoitej porze. I najważniejsze – cały program jest za darmo. Rejestrujecie się na stronie trenujznami.pl i… przybywacie na trening. Już od 18 kwietnia. Zbiórka: przy górce od strony ulicy Racławickiej.

Co gwarantujemy? Przede wszystkim stałą opiekę wykwalifikowanej kadry trenerskiej i instruktorskiej. Podpowiadać jak wykrzesać z siebie maksimum możliwości będzie m.in. doskonale wam znany Tomek Sobczyk. Ze strony organizatorów otrzymaliśmy zapewnienie, że jak forma sprawdzianu formy priorytetowo będą traktowane nasze klubowe biegi. Nie będziecie zatem musieli rezygnować z utartych schematów dochodzenia do formy. A wszystkiego szczegółowo dowiecie się na miejscu. Zapraszamy!