Partnerzy biegowi:

Gmina Miękinia

Osrodek Kultury Miekinia

Lasy Panstwowe

Delikatesy Kredens

Gdzie biegamy?

GDZIE BIEGAMY – czyli Wasze trasy biegowe

Niniejsza strona jest pomysłem na dzielenie się z innymi swoimi pomysłami na trasy biegowe. Zapewne często zastanawiacie się „w którą stronę dzisiaj”, kończąc na dobrze już udeptanych rundach pobliskiego parku.

Dlaczego?!!!

Każdy opis trasy, ścieżki, rundy tudzież ósemki, nie tylko we Wrocławiu, przesłany na adres wkbpiast@wkbpiast.tk zostanie umieszczony na tej stronie i połączony odnośnikiem z odpowiadającym mu tematem na forum, gdzie będzie można zadawać pytania, komentować i dodawać sugestie. Mile widziane pliki graficzne w postaci mapek i zdjęć.

KIEDY BIEGAMY? – wspólne treningi

Zachęcamy do dzielenia się swoimi planami rekreacyjno – treningowymi. Razem czas mija przyjemniej, a trening staje się bardziej wydajny. O motywacji do stawienia się w umówionym miejscu, często bez względu na pogodę, nie trzeba chyba wspominać.

Aby ułatwić Wam wyszukiwanie najnowszych informacji o wspólnych treningach, bez „skakania” po linkach na forum, klikając >>TUTAJ<<, zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do odpowiedniego tematu (zawsze zwróć uwagę na datę wpisu:)).

Nowym członkom oraz gościom na stronie przypominamy, że do września co w niedzielę o 9:00, prowadzone są na Stadionie Olimpijskim wspólne treningi z serii „I Ty możesz zostać maratończykiem

Cotygodniowe treningi WKB Piast odbywają się przez cały rok, w każdą niedzielę o 9:00 w tym samym miejscu.

Zapraszamy!

Godną uwagi pozycją są też Ścieżki Biegowe NIKE, na których można pobiegać regularnie kilka razy w tygodniu, w różnych częściach Wrocławia, o każdej porze roku.