Partnerzy biegowi:

Prozis

Partner medialny: Sportowy Wrocław

Treningi grupowe:
Biegamy we Wrocławiu
Progres Tomasz Skrzypczak



Bierutowska Grupa Biegowa



Fundacja
Fundacja WROACTIV

CZTERNASTY RAZ WOKÓŁ MORSKIEGO OKA

M-ce nr sztafety Nazwa drużyny skład suma lat kat M-ce czas handicap
1 13 Złote rumaki W. Kuźma, M. Gadziński, G. Kiełczewki 149 4 1 14,31
2 16 GOR G. Grablewski, A. Opaliński, A. Rymarski 101 3 1 14,50
3 20 Koksiarze K. Andrzejewski,M. Ralski, J. Laskowski 47 1 1 15,08
4 4 Ślimaki Ł. Zarzycki, P. Maliniak, M. Sosiński 66 2 1 15,14
5 26 SDA Most A. Żwonik, J, Jędrysik, M. Kosiński 66 2 2 15,30
6 23 Chodorscy P. M. P. Chodorscy R 1 15,31 40s
7 30 Kuternogi J. Strużyk, A. Klimczak, G. Olszewski 57 1 2 15,33
8 28 ATHLETICS FOREVER P.Borochowski, K.Horbaczewski, T. Marcinkiewicz 127 4 1 15,47
9 29 Drużyna A A. Koyzrska, A. Michalski, A. Palichleb 127 4 2 16,07 40s
10 15 Ślężanie S. Wesołowski, M. Czerski, A. Zieliński 155 5 1 16,11
11 22 Wymiatacze M. Wąsik, A. Bienias, D. Woyczyński 133 4 3 16,13
12 12 Byle dobiec P. Drozd, B.Krukar, A. Pyda 78 2 3 16,23
13 25 Pędzące Trawniczki J.P. A. Trawniczek R 2 16,29 80s
14 3 Sztabowcy J.Leśniak, J. Bujacz, M. Wiącek 136 4 4 16,41
15 6 N-TEAM P.Z. P. Niezgódka R 3 16,45
16 2 Gwiazdy K. Kowalska, D. Krowicka, I. Stankiewicz K 1 16,52 120s
17 27 Adconada San Sebastian W. Janiak, A. Tołłoczko, A. Orlewska 102 3 2 16,56 40s
18 8 Zmęczeni A. Sierka, J. Łopusiewicz, K. Sielca 83 2 4 17,09
19 1 Nieobliczalne dziadki A. Stankiewicz, H. Załęski,E. Kaszuba 186 6 1 18,23
20 31 Grubasy Team M. Baraniec, K. Skóra, A. Nowak 68 2 5 17,43 80s
21 21 Oczko W. J.H. Tomczak R 4 17,46 80s
22 17 Corida M. Kozdra, A. Sołtyński, W.Przech 176 5 2 19,00
23 19 Lwy M. Foksa, D. Krawczyk, A. Kurtyka 175 5 3 19,01
24 9 Szczęśliwa Trójka E. Łabuz, K. Gadzińska, M. Łabuz 158 5 4 19,22 80s
25 24 Teresa Tim T. Ćwik-Moczczyńska. J. Piotrkowski, Z. Możejko 155 5 5 19,28 40s
26 18 Happy Tour S. Maghdounieh-Wożniak, B. Wenk, I. Stecker 138 4 5 19,58 40s
27 32 Wspólnicy M. Janik, A. Strojwąs, M. Głowacki 139 4 6 20,32 80s
28 14 Tuptusie L. Dubij, Z. Pater, M. Pawlaczyk 218 7 1 21,36
29 7 Stypendyści ZUS-u C. Kruk, W. Dembowski, J. Palczak 215 7 2 21,46
30 11 Leśne dziadki R. Jankowski, A. Bora, J. Sikora 185 6 2 22,12
31 5 Dziadki M.Poloczek, J. Uramowski, M. Michowski 201 7 3 22,57
32 10 Zibi TEAM Z.M. W. Smagała R 5 23,20
Sztafety dziecięce 3*500m
M-ce nr sztafety Nazwa drużyny skład czas
1 3 2+1 K. K. Kozyrscy, G. Załęski 6,00
2 1 Mistrz i jego dziewczyny G. Kamiński, A. Góral, M. Małkiewicz 6,01
3 2 Błyskawica z IIIb A. Możejko, M.M. Ludkowskie 6,15

Skomentuj