Partnerzy biegowi:

Prozis

Partner medialny: Sportowy Wrocław

Treningi grupowe:
Biegamy we Wrocławiu
Progres Tomasz SkrzypczakBierutowska Grupa BiegowaFundacja
Fundacja WROACTIV

Zimowy Bieg Piasta

Zimowy Bieg Piasta10 lutego 2018 – godzina 11:00

To już 18 edycja Naszego biegu jak co roku spotykamy się w zimowej aurze by propagować zdrowy tryb życia poprzez uprawianie najprostszej formy sportu. Tak jak na każdej naszej imprezie nie może Cię tu zabraknąć, bo wystarczą chęci by zmierzyć się ze sobą. Zatem czy biegasz szybko, czy wolno, pamiętaj każdy dzień jest dobry by w ruch zaczerpnąć powierza. Przyjdź towarzystwa Ci tu nie zabraknie i w przyjaznej atmosferze spędzisz dzionek. Zachęcamy też do przybycia ze swoją ukochaną połówką, by związać się z nią na początek na Walentynkowy dystans, a potem i na dużo dłużej czego serdecznie Wam życzymy. Jeżeli masz gorącą głowę zachęcamy również do przebrania się stosownie do okazji by zabawniej upamiętnić Dzień Zakochanych.

Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w regulaminie:

www.wkbpiast.com/Regulaminybiegow/Regulaminy18/ZimowyBiegPiasta2018.pdf

A tu przedstawiamy garść szczegółów:

Bieg odbędzie się we Wrocławiu jednym z piękniejszych miast w Polsce, aby było ciekawiej zorganizujemy go na Biskupinie, zielonej dzielnicy miasta, choć ze względu na porę pewnie będzie bardziej biała. Miejsce startu znajdziecie na końcu ul. Malczewskiego, natomiast biuro zawodów 4 minuty wcześniej w hali wielofunkcyjnej Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Chełmońskiego 43.

Jeżeli chcesz przyjechać do Nas samochodem parking znajdziesz wokół budynków Uniwersytetu lub na pobliskich uliczkach (Pamiętaj parkuj zgodnie z przepisami, by nie było przykrych niespodzianek).
Polecamy również dojazd środkami komunikacji miejskiej tramwajem nr 1, 2, 4, 10 lub autobus 145, 146 z dłuższym dojściem od ulicy Edwarda Dembowskiego

 

A teraz najważniejsze na bieg zapiszesz się tutaj:

http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3513

 

 

 

Ale nie poprzestawaj na tym bo w tym biegu zdobędziesz tylko kawałek wspaniałego medalu. Oczywiście można się zadowolić tą cząstką i można też pokusić się o resztę. Całość bowiem jest watra wysiłku i prezentować się będzie znakomicie. Upamiętnij 100 lat niepodległości i pamiętaj, że o wolność tak jak i o zwycięstwo walczy się do końca.

 

 

Dodatkowo by być na bieżąco śledź naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/events/161309561275949

tam poinformujemy Was o wszystkim co byście chcieli jeszcze wiedzieć.

 

 

 

Biegaj rano i wieczorem,

A nie staniesz się potworem.

Biegaj zimą oraz latem,

A na pewno zyskasz na tem.

Wnet odkryjesz w sobie bestie

Co przedstawi Ci dwie kwestie.

Siły znajdziesz w ciele całym

I nie będziesz już ospałym.

 

******SERDECZNIE ZAPRASZAMY******

 

  

 

 

Dodaj bieg do listy startów na stronie MaratonyPolskie.PL


Wyniki:

Wyniki Zimowego Biegu Piasta 2018

Wyniki Zimowego Biegu Piasta 2018 – Bieg Walentynkowy