Partnerzy biegowi:

Propozycje treningów:
Biegamy we Wrocławiu
Trenuj z Nami



Biegamy z Radiem Wrocław


Tryumf - Najpiękniejsze trofea sportowe

Sklep sportowy
Athletics Forever


Fundacja
Fundacja WROACTIV

23. Złotnickie Biegi Przełajowe – 11. Memoriał Sławka Bobowskiego (wyniki)

23. Złotnickie Biegi Przełajowe  11. Memoriał Sławka Bobowskiego
M-ce nr nazwisko imię rok ur kat m/kat klub czas
1 62 PUTYRA ADAM 1983 M-20 1 WYSOKA 00:22:18
2 103 GRONOSTAJ GRZEGORZ 1974 M-30 1 OPERA SOFTWARE 00:22:25
3 33 PIECZUROWSKI SŁAWOMIR 1960 M-50 1 LUKS ŻÓRAWINA 00:23:01
4 18 KIEŁCZEWSKI GRZEGORZ 1960 M-50 2 BIEGAJZNAMI.PL 00:23:03
5 47 ŚLĘZAK PIOTR 1989 M-20 2 OBORNIKI ŚL 00:23:28
6 74 DOBROWOLSKI JAN 1987 M-20 3 MATHRIDERS.PL 00:23:32
7 42 KACZMAREK ZBIGNIEW 1972 M-30 2 4RUN-PIŁA 00:24:25
8 106 KUŹMA WIESŁAW 1962 M-40 1 WKB PIAST WROCŁAW 00:24:41
9 30 BUSZEWSKI BENIAMIN 1974 M-30 3 WROCŁAW 00:24:46
10 118 WALOSZCZYK BARTŁOMIEJ 1973 M-30 4 10 BKP ŚWIĘTOSZÓW 00:24:53
11 41 FRANKOWSKI DAMIAN 1970 M-40 2 WKB PIAST WROCŁAW 00:25:00
12 70 CZERSKI MARIAN 1957 M-50 3 WKB PIAST WROCŁAW 00:25:13
13 88 OPALIŃSKI ARKADIUSZ 1982 M-20 4 LUKS ŻÓRAWINA 00:25:22
14 6 ROGOWSKI MICHAŁ 1991 M-20 5 WROCŁAW 00:25:24
15 110 MILLER TOMASZ 1988 M-20 6 WROCŁAW 00:25:26
16 71 JĘDRUSIŃSKI ROBERT 1961 M-50 4 WKB PIAST WROCŁAW 00:25:30
17 102 SAKOWSKI MARCIN 1991 M-20 7 RYCHWAŁ 00:25:34
18 38 TURALSKI TOMASZ 1986 M-20 8 KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW 00:25:37
19 37 NOWACKI SŁAWOMIR 1957 M-50 5 LUKS ŻÓRAWINA 00:25:45
20 43 TOMCZAK HENRYK 1962 M-40 3 WKB PIAST WROCŁAW 00:25:58
21 80 GRABLEWSKI GRZEGORZ 1975 M-30 5 WKB PIAST WROCŁAW 00:26:13
22 48 MARCINIAK WOJCIECH 1988 M-20 9 WROCŁAW 00:26:17
23 99 KACZMARCZYK ŁUKASZ 1988 M-20 10 FENIKS LEGNICA 00:26:30
24 92 BIENIAS ANDRZEJ 1971 M-40 4 LUKS ŻÓRAWINA 00:26:38
25 21 ROJKOWSKI ŁUKASZ 1992 M-16 1 MKS MOS WROCŁAW 00:26:51
26 13 RYMARSKI ARKADIUSZ 1975 M-30 6 WKB PIAST WROCŁAW 00:27:01
27 128 WILK CZESŁAW 1958 M-50 6 TSV 1984 PERŁA WĘGRÓW 00:27:03
28 73 MAŁEK KRZYSZTOF 1968 M-40 5 WKB PIAST WROCŁAW 00:27:07
29 126 WIĄCEK MAREK 1962 M-40 6 WROCŁAW 00:27:17
30 124 LKAS JAN 1981 M-30 7 WROCŁAW 00:27:18
31 2 SKRZYPCZAK TOMASZ 1985 M-20 11 WKB PIAST WROCŁAW 00:27:21
32 76 WIRA MIROSŁAW 1959 M-50 7 WKB PIAST WROCŁAW 00:27:22
33 61 SMAZA MICHAŁ 1994 M-16 2 WKB PIAST WROCŁAW 00:27:23
34 130 CIEŚLAK MARIUSZ 1972 M-30 8 WKB PIAST WROCŁAW 00:27:52
35 78 NIEZGÓDKA PRZEMYSŁAW 1984 M-20 12 WKB PIAST WROCŁAW 00:28:02
36 19 JANIAK WITOLD 1970 M-40 7 LUKS ŻÓRAWINA 00:28:23
37 68 SAMOŁUK ADRIAN 1993 M-16 3 WKB PIAST WROCŁAW 00:28:34
38 36 ŁOPUSIEWICZ JANUSZ 1984 M-20 13 WROCŁAW 00:28:39
39 121 BORUCKI ARTUR 1964 M-40 8 WROCŁAW 00:28:43
40 93 KOWALEWSKA ELŻBIETA 1982 K-20 1 ZGORZELEC 00:28:47
41 67 ANTOSZEWSKI ROBERT 1976 M-30 9 KB DAMBUD OŁAWA 00:29:03
42 101 MACIEJEWSKI MACIEJ 1989 M-20 14 WROCŁAW 00:29:16
43 7 RYBICKI JANUSZ 1950 M-60 1 POLICE 00:29:23
44 86 DUPLA KONRAD 1979 M-30 10 WROCŁAW 00:29:29
45 63 SZMIT RADOSŁAW 1979 M-30 11 WKB PIAST WROCŁAW 00:29:37
46 3 MARCINKIEWICZ TADEUSZ 1953 M-50 8 WKB PIAST WROCŁAW 00:29:47
47 39 WŁODARCZYK JAROSŁAW 1970 M-40 9 WSOWL WROCŁAW 00:29:51
48 136 WESOŁOWSKI STANISŁAW 1954 M-50 9 WKB PIAST WROCŁAW 00:29:58
49 134 BANDZARZEWSKI MACIEJ 1988 M-20 15 I TY MOZESZ ZOSTAĆ MARAT. 00:30:07
50 107 SZYNAL MAREK 1965 M-40 10 WROCŁAW 00:30:08
51 81 DROZD PAWEŁ 1985 M-20 16 NYSA 00:30:22
52 66 ŁAWRYNOWICZ JAKUB 1980 M-30 12 WROCŁAW 00:30:24
53 98 KOSZYKOWSKI PAWEŁ 1993 M-16 4 LO 8 00:30:24
54 10 ZARZYCKI ŁUKASZ 1987 M-20 17 I TY MOZESZ ZOSTAĆ MARAT. 00:30:40
55 24 KĘDZIA DAWID 1992 M-16 5 FORZG WROCŁAW 00:30:45
56 12 KONIECZNY JANUSZ 1955 M-50 10 WKB PIAST WROCŁAW 00:30:47
57 79 SIERKA ARTUR 1981 M-20 18 WKB PIAST WROCŁAW 00:30:48
58 15 SMAGAŁA WOJCIECH 1981 M-30 13 WKB PIAST WROCŁAW 00:30:49
59 52 LAŚNIAK KAMIL 1987 M-20 19 DOLPASZ SKOKOWA 00:31:00
60 115 KULESZA ADAM 1971 M-40 11 WROCŁAW 00:31:08
61 123 KROWICKA DOROTA 1969 K-40 1 WKB PIAST WROCŁAW 00:31:11
62 119 JACH PAWEŁ 1964 M-40 12 WROCŁAW 00:31:14
63 90 KRAWIEC MARCIN 1983 M-20 20 WROCŁAW 00:31:15
64 17 GROTEK DAMIAN 1991 M-20 21 WROCŁAW 00:31:19
65 105 DROBINA MATEUSZ 1981 M-30 14 KĘPNO 00:31:21
66 35 PŁONKA MARIAN 1948 M-60 2 WKB PIAST WROCŁAW 00:31:22
67 133 ROGALA KLAUDIUSZ 1973 M-30 15 DRUŻYNA SZPIKU 00:31:26
68 11 CYBULSKI PIOTR 1959 M-50 11 WROCŁAW 00:31:29
69 20 NOWAK PIOTR 1990 M-20 22 WKB PIAST WROCŁAW 00:31:29
70 97 KOWALCZYK MICHAŁ 1993 M-16 6 LO 8 00:31:31
71 60 SZCZOT ANDRZEJ 1976 M-30 16 WKB PIAST WROCŁAW 00:31:33
72 29 URBANIAK MARCIN 1991 M-20 23 WROCŁAW 00:31:39
73 59 SMAZA DARIUSZ 1963 M-40 13 WKB PIAST WROCŁAW 00:31:42
74 46 styczeń MIECZYSŁAW 1940 M-70 1 KS KĄTY WROCŁAWSKIE 00:31:45
75 4 WYPYCH TOMASZ 1970 M-40 14 UGKS ODRA BRZEG 00:31:48
76 56 PALCZAK JÓZEF 1941 M-70 2 WKB PIAST WROCŁAW 00:31:55
77 64 DOLMAS MARCIN 1979 M-30 17 WROCŁAW 00:32:39
78 72 GIZIŃSKI STEFAN 1948 M-60 3 WKB PIAST WROCŁAW 00:32:41
79 49 DUBIJ LEON 1941 M-70 3 WKB PIAST WROCŁAW 00:32:45
80 113 MILLER ZENON 1955 M-50 12 WROCŁAW 00:32:47
81 1 WÓJCIK MICHAŁ 1936 M-70 4 WKB PIAST WROCŁAW 00:32:54
82 77 JEMIELJAŃCZUK JAKUB 1984 M-20 24 I TY MOZESZ ZOSTAĆ MARAT. 00:33:16
83 44 ŁABUZ MAREK 1956 M-50 13 WKB PIAST WROCŁAW 00:33:40
84 100 KUCHARSKI DARIUSZ 1971 M-40 15 WROCŁAW 00:33:44
85 5 BOROWSKI RYSZARD 1959 M-50 14 UKS PIAST BRZEG 00:33:51
86 75 SIECLA KAROL 1985 M-20 25 WKB PIAST WROCŁAW 00:34:03
87 14 LEŚNIAK JÓZEF 1945 M-60 4 WKB PIAST WROCŁAW 00:34:07
88 85 KINAL LESZEK 1950 M-60 5 WROCŁAW 00:34:11
89 95 DUDEK ADRIANA 1970 K-40 2 WROCŁAW 00:34:28
90 89 KUBAS PIOTR 1987 M-20 26 WROCŁAW 00:34:41
91 91 ROSZKOWSKI MATEUSZ 1984 M-20 27 WROCŁAW 00:34:42
92 109 KOWALSKI TOMASZ 1971 M-40 16 WROCŁAW 00:34:46
93 96 KRUPSKI DARIUSZ 1993 M-16 7 WROCŁAW 00:34:49
94 82 SZUSZKIEWICZ JACEK 1966 M-40 17 WROCŁAW 00:35:11
95 55 BUBEL MARCIN 1970 M-40 18 WROCŁAW 00:35:18
96 108 SZWAJA ŁUKASZ 1984 M-20 28 LEGNICA 00:35:22
97 129 ŻUKOWSKI JANUSZ 1955 M-50 15 WKB PIAST WROCŁAW 00:35:30
98 83 ŻUK MACIEJ 1991 M-20 29 WROCŁAW 00:35:56
99 112 TOBICZ PAWEŁ 1979 M-30 18 WROCŁAW 00:35:57
100 120 JACH KATARZYNA 1991 K-20 2 I TY MOZESZ ZOSTAĆ MARAT. 00:36:11
101 84 SEMINOWICZ ALEKSANDRA 1990 K-20 3 WROCŁAW 00:36:14
102 27 MICHOWSKI MARIAN 1939 M-70 5 WKB PIAST WROCŁAW 00:36:15
103 69 KOWALSKA KRYSTYNA 1956 K-50 1 WKB PIAST WROCŁAW 00:36:22
104 111 RZĄTKIEWICZ KONRAD 1979 M-30 19 WROCŁAW 00:36:34
105 23 BORKOWSKI JACEK 1987 M-20 30 ZĄBKOWICE ŚL. 00:36:40
106 132 JURECKI HENRYK 1959 M-50 16 WKB PIAST WROCŁAW 00:36:47
107 94 WENK BERNARD 1949 M-60 6 WKB PIAST WROCŁAW 00:36:58
108 50 BANDROWICZ IGOR 1978 M-30 20 DOLPASZ SKOKOWA 00:37:10
109 45 BORA ANDRZEJ 1948 M-60 7 WKB PIAST WROCŁAW 00:37:22
110 53 ŁABUZ EWA 1955 K-50 2 WKB PIAST WROCŁAW 00:37:59
111 104 WITIW ADAM 1956 M-50 17 WROCŁAW 00:38:48
112 87 AUGUSTYN KRZYSZTOF 1960 M-50 18 WROCŁAW 00:38:54
113 65 STERNALSKI MICHAŁ 1976 M-30 21 WKB PIAST WROCŁAW 00:38:57
114 54 BUBEL ALINA 1969 K-40 3 WROCŁAW 00:39:02
115 135 GŁOWACKI MACIEJ 1959 M-50 19 WKB PIAST WROCŁAW 00:39:24
116 26 PATER ZBIGNIEW 1940 M-70 6 WKB PIAST WROCŁAW 00:39:25
117 40 FRANKOWSKA ELŻBIETA 1970 K-40 4 WROCŁAW 00:39:44
118 28 PAWLACZYK MARIAN 1934 M-70 7 WKB PIAST WROCŁAW 00:39:46
119 122 BORUCKA GRAŻYNA 1970 K-40 5 I TY MOZESZ ZOSTAĆ MARAT. 00:39:55
120 34 MICHALSKA JOANNA 1991 K-20 4 WROCŁAW 00:40:02
121 8 TOMCZAK WIESŁAWA 1961 K-50 3 WKB PIAST WROCŁAW 00:40:45
122 58 KRUK CZESŁAW 1936 M-70 8 WKB PIAST WROCŁAW 00:41:31
123 22 POLOCZEK MAREK 1955 M-50 20 WKB PIAST WROCŁAW 00:41:39
124 114 ŚWIĘS DARIUSZ 1968 M-40 19 ŁĘG 00:41:46
125 32 ŁAPICKA URSZULA 1991 K-20 5 WROCŁAW 00:42:05
126 31 MICHALSKA JUDYTA 1988 K-20 6 WROCŁAW 00:42:13
127 57 DĘBOWSKI WITOLD 1941 M-70 9 WKB PIAST WROCŁAW 00:42:43
128 125 STROJWĄS ANNA 1957 K-50 4 WKB PIAST WROCŁAW 00:43:09
129 9 JANKOWSKI RYSZARD 1943 M-60 8 WKB PIAST WROCŁAW 00:43:28
130 51 KAWA ARKADIUSZ 1982 M-20 31 DOLPASZ SKOKOWA 00:43:37
16 KIEŁBASA KRYSTIAN 1989 M-20 ŻARY DNF
25 WOJCIESZONEK KRZYSZTOF 1986 M-20 GÓRA DNF
116 MOCZYDLAK DAMIAN 1985 M-20 10 BKP ŚWIĘTOSZÓW DNF
117 DRUCIAREK JAROSŁAW 1986 M-20 10 BKP ŚWIĘTOSZÓW DNF
127 PŁONECKI MARCIN 1982 M-20 KB DAMBUD OŁAWA DNF
131 LISTOWSKI ANDRZEJ 1968 M-40 NAMYSŁÓW DNF

Skomentuj